Безкоштовна доставка в точки видачі!

Жіночі дезодоранти і антиперспіранти

Позиції 1-24 з 143

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Як вибрати ефективний жіночий дезодорант?

У літню спеку ми намагаємось використовувати дезодорант частіше, ніж у холодний період. Однак неправильне застосування засобу може не лише посилити неприємний запах, а й спричинити небажані наслідки для здоров'я – утворення прищиків, темних плям. Як надати тілу свіжості та не допустити побічних ефектів?

Чим відрізняється дезодорант від антиперспіранту?

Помилково вважати, що два засоби є аналогічними. Завдання дезодоранту – знищувати поганий запах усунення бактерій. Антиперспірант же зупиняє діяльність потових залоз, і таким чином стає необхідним при рясному, тривалому потовиділенні. Якщо процес не завдає особливих проблем, вам підійде простий дезодорант.

Запитання, пов'язані з вибором продукту, зверніться до менеджера.

Жодне із засобів не рекомендується використовувати більше 12 год – вони порушують обмінні процеси в організмі і не дозволяють виводитися шлакам. Тому важливо вчасно змивати залишки під душем чи водою з милом.

Який має бути склад у дезодорантів для жінок?

Якісний, хороший дезодорант не містить у складі триклозан, фтолати, пропіленгліколь та поліетиленгліколь. Перший порушує корисну мікрофлору і провокує появу гнійників, свербіж та сухість. Фталати, накопичуючись, пригнічують роботу ендокринної системи та зменшують вироблення чоловічих статевих гормонів. Пропілен-і поліетиленгліколь сприяють посиленню всмоктування шкідливих речовин.

Перед тим як купити жіночий дезодорант, зверніть увагу на склад – у ньому мають бути мінеральні солі, рослинні екстракти. Ефірні олії, іони срібла, календула і спирт мають протимікробну дію і не дають хвороботворним бактеріям проникнути в організм.

Не вибирайте вироби з різким, яскраво вираженим запахом – що він сильніший, тим більше у складі штучних ароматизаторів. Вони можуть спровокувати алергічні реакції, що негативно впливають на центральну нервову систему. Віддавайте перевагу натуральним ароматизаторам – олії жожоба, троянди, шипшини. Хоча ціна дезодоранту може бути трохи вищою за рахунок більш якісного складу.

Як довго можна ходити з дезодорантом чи антиперспірантом?

Сьогодні деякі виробники косметики пропонують засоби із гарантією захисту більш ніж на 24 години. Насправді це дуже шкідливо для організму, оскільки дезодорант містить багато солей алюмінію та цинку, що негативно впливає на роботу сальних залоз. Забиті пори стають причиною розмноження мікробів, розвитку фолікуліту, гідраденіту, почервоніння та лущення на шкірі.

Правила експлуатації

Спреям, гелям і кульковим дезодорантам для жінок варто віддати перевагу твердому стику. Він проникає у пори лише поверхово, не забиває їх. Відповідно, у кровотік потрапляє менше токсинів.

Як застосовувати антиперспірант для жінок, щоб він максимально захистив від поту і не завдав шкоди здоров'ю?

Не можна користуватися дезодорантом одразу після депіляції! Потрібно почекати 2-3 години, поки заживуть мікротріщини – через них у крові можуть проникнути хімічні речовини.

Після походу в душ чекайте близько півгодини. Поки пори заповнені водою, дезодоранту важко проникнути у шкіру та повноцінно виконати свою функцію.

Перед заняттями спортом дезодоранти потрібно змити або видалити вологими серветками. Його діючі частки заважають природному процесу терморегуляції, в результаті організм зазнає навантаження, що виражається в дратівливості, слабкості, головному болю.

Деякі компоненти засобу (вітамін В10, бергамотова олія, спирт) під впливом ультрафіолету можуть призвести до пігментації шкіри). Тому засмагати на сонці, попередньо скориставшись антиперспірантом, не можна.

Ціна антиперспіранту та дезодоранту в інтернет-магазині PROSTOR залежить від виробника, обсягу, що входять до складу компонентів тощо. Консультант допоможе підібрати те, що вам потрібне!