Безкоштовна доставка в точки видачі!

Фіксатор для макіяжу

1 елемент

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Фіксатор в макіяжі: навіщо використовувати і як вибрати

Навіть найякісніша і професійна косметика не може триматися на обличчі весь день, тому застосовують фіксатор длямакіяжу,щоб мейк тримався якомога довше. 

Основні завдання продукту

Все більше на прилавках сучасних косметичних магазинів з'являються кошти, на флаконі яких стоїть позначка Fix. Ще зовсім недавно фіксатор макіяжу купити міг тільки професійний візажист. Він використовувався іменитими артистками або моделями перед виходом на сцену і подіум. Сьогодні ж така косметика доступна для придбання кожною жінкою. 

Спрей фіксатор для макіяжу виконує важливу задачу - він закріплює косметичні засоби на обличчі на період 12-16 годин. Можна спрей використовувати точково, наприклад, для фіксації лінії підводки. 

Є фіксатори, які витримують навіть несприятливі погодні умови. Застосовувати їх доречно в негоду, дощ, вітер, сніг, низьку температуру.Крім того, фіксатор допоможе виправити недосконалості шкіри,особливо це стосується Т-зони. Такі кошти досить часто застосовуються в якості зволожуючою сироватки легкої текстури. 

Застосовується засіб на різних етапах макіяжу:

  • нанесення на чисте обличчя безпосередньо перед початком макіяжу;
  • кінцевий шар макіяжу у вигляді закріплювача,що не має ефекту припудривания;
  • для нанесення засобів косметики у вологому технології. 

Як вибрати

Будь-які спреї для макіяжу діляться на 3 види:

  1. Освіжаючі. Надають шкірі свіжість і красу.
  2. Стійкі. Такий засіб допоможе зберегти макіяж до 14 годин без додаткових коригувань і поправок протягом дня. 
  3. Вмощується. Проводить якесь «склеювання» шарів макіяжу по етапах його нанесення. 

Стійкі фіксатори використовуються професійними візажистами. Решта 2 види підійдуть для домашнього макіяжу. Але варто відзначити, жінці фіксувати щоденний макіяж протягом тривалого часу іноді не доречно. До того ж, подібні склади не завжди впливають на шкіру позитивно. 

Якщо одні фіксатори активно зволожують дерму особи, то інші регулюють роботу сальних залоз. З цієї причини вибирати засіб потрібно ще й за типом своєї шкіри, а не тільки за метою використання. Спреї бувають сяючі, матові або ж без будь-якого ефекту. Для сухої шкіри використовується сяючий варіант, для жирної - матовий, безбарвні підійдуть для комбінованої шкіри. 

Як використовувати

Наноситься фіксатор шляхом розпилення на відстані мінімум в 15 см. Після цього можна пройтися по поверхні особи пензлем, так вийде акуратний і рівний шар. Деякі візажисти додають спрей в б'юті-блендер, такий склад наноситься у вигляді основи, завдяки чому макіяж отримує додаткову стійкість, а шкіра - зволоження. 

Спрей фіксатор макіяжу купити повинна кожна дівчина, яка приділяє своєму макіяжу і зовнішності особливу увагу. На фіксатор для макіяжу ціна цілком прийнятна, а придбати його можна навіть через Інтернет.