Безкоштовна доставка в точки видачі!

Побутова хімія та товари для дому

Позиції 1-24 з 1444

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Необхідні товари для дому в інтернет-магазині

Як догляду за кожен куточком квартири використовуйте товари для будинку з інтернет-магазину PROSTOR, вибір яких на сьогоднішній день дуже великий. У чому полягає необхідність застосування побутової хімії?


Купуйте товари для будинку: призначення


Продукція побутової хімії виготовляється за суворим стандартам з метою догляду за предметами одягу, будинком, автомобілем. До цієї категорії можна віднести також склади для дезінфекції, репеленти, клейові засоби. Найбільшу групу на сучасному ринку складають пральні порошки, гелі, кондиціонери та додаткова відпираються продукція. На другому місці - товари для миття посуду і склади, використовувані в побутовій техніці. Трохи відстають від них за широтою застосування відбілювачі і дезінфектори. Завершують рейтинг склообмивачі. Популярність господарського мила в останні роки трохи знизилася.
Ціни на побутову хімію залежать від виробника і обсягу продукту. Продукція настільки міцно увійшла в наше життя, що ми забуваємо при користуванні дотримуватися рекомендованих правила. Неправильна експлуатація може спричинити небезпечні наслідки для здоров'я людини та збереження предметів. Тому виробники настійно радять попередньо ознайомитися з інструкцією на упаковці засобу. Склади заборонено переливати в інші тари і зберігати близько продуктів харчування.

Купити побутову хімію в інтернет-магазині: класифікація

Використання хімічних засобів допомагає скоротити час і заощадити сили, що витрачаються на прибирання квартири або машини, отримавши в підсумку досконалий результат. З їх допомогою без зусиль виводять найважчі плями, зберігаючи первинний вигляд речей і предметів побуту.
У PROSTOR ви можете замовляти товари для дому за низькими цінами з наступних категорій:

 • миючі засоби універсального призначення (рідкі, гелевидні, порошкові);
 • кухонні склади;
 • продукція для прання речей;
 • засоби для посуду;
 • дезінфектори для ванни і туалету;
 • очисники дзеркал і стекол;
 • склади для чищення підлог;
 • еліксири для тканинних поверхонь;
 • захист від комах.

З чого складається побутова хімія?


При виробництві товарів для будинку застосовується безліч сировинних компонентів:

 • Штучні пави, присутні у всіх чистячих речовинах. Саме вони є головними отстіривателямі. Чим більше активних елементів міститься в миючому засобі, тим сильніше воно піниться.
 • Емульгатори, що підвищують концентрацію і рівень якості готової продукції за рахунок здатності зберігати емульсії відразу декількох речовин, не змішуючи їх між собою.
 • Фосфати і фосфорити пом'якшують воду і сприяють кращому очищенню білизни.
 • Аромати і фталати для додання ароматичного запаху. Бувають натуральними і синтетично виготовленими.
 • Ензими - для виведення плям.
 • Рослинні жири і масла з насіння і плодів. Використовуються при створенні мив.
 • Гликоли, що підвищують зволожуючі властивості.
 • Карбомер, що застосовуються в загустителях і стабілізаторах.
 • Плівкоутворювальні речовини для полегшення експлуатації.
 • Хлор використовується в якості відбілюючого кошти.

Для очищення важких забруднень, прочищення труб та стоків застосовується професійна побутова хімія, що володіє посиленим ефектом за рахунок входять до складу агресивних компонентів. Оскільки ці кошти більш токсичні і небезпечні для людського здоров'я, їх використання доречно тільки в разі крайньої необхідності, коли більш щадна продукція безсила.

Принципи вибору безпечної побутової хімії

Порошки, миючі засоби і засоби для виведення плям - незамінні помічники господині, але не слід забувати про шкідливий вплив хімікатів на організм. Сьогодні, в епоху боротьби з ГМО і фосфатами, на прилавках можна відшукати продукцію з максимально натуральним складом.

Яких рекомендацій варто дотримуватися при виборі побутових товарів?

 1. Уважно вивчайте склад, попередньо ознайомившись з описом основних інгредієнтів. Не потрібно довіряти виробникам, обмежується характеристикою «безфосфатний».
 2. Екологічна продукція не містить агресивних і токсичних компонентів, барвників та ароматизаторів. Для додання запаху замість останніх використовуються ефірні масла.
 3. ПАР можуть бути натуральними: омилення рослинні масла, природні піноутворювачі.
 4. Здорова альтернатива фосфатам - пом'якшувальні цеоліти. Вони, ретельно очищаючи речі, які не осідають на них і на пральній машині, добре виполікуються.
 5. Якісні відбілюючі порошки мають в складі кисневий перкарбонат натрію, нешкідливий для людей і навколишнього середовища. Він підсилює пральні властивості кошти, дезінфікує, виводить плями, зберігає свіжість після прання надовго.
 6. Порошок з біодобавками начебто ензиму протеаза відмінно впорається з сильно забрудненими речами.

Купити недорого товари для будинку від перевірених брендів онлайн можна в інтернет-магазині PROSTOR. Консультант допоможе клієнту відшукати потрібну продукцію серед широкого асортименту, разом з вами підберуть відповідну побутову хімію за ціною, яка влаштує кожного члена сім'ї.