Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дитячий посуд

13 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Як вибрати дитячийпосуд?

Питання про покупку дитячого посуду з'являється з переходом малюка на повноцінне харчування. Які критерії враховувати при виборі, щоб вони не заподіяли шкоди здоров'ю малюка?

Магазин дитячогопосуду:конструкція

Тарілка повинна бути глибокою, щоб їжа з неї не випадала. Добре, якщо вона розділена на секції - це зручно і сподобається дитині. Барвистою забарвлення вироби з яскравими малюнками також привернуть його увагу. Для самих маленьких стане в нагоді присоска, щоб вони не могли скинути тарілку зі столу.

Піклуючись про цілісність ясен малюка, віддавайте перевагу ложок з м'якого матеріалу - наприклад, з силіконовим краєм, м'яким і делікатним. Для діток, які тільки починають їсти самостійно, підійде ложка з вигнутою ручкою, яку зручно брати. Сьогодні у продажу можна знайти вироби, що змінюють своє забарвлення в залежності від температури. Так мама завжди знає, охолола їжа в тарілці чи ні.

Розмір посуду підбирається виходячи з апетиту малюка. Важливо, щоб обсяг тарілки відповідав порції їжі. Якщо в сім'ї кілька дітей, кожному потрібно набір.

Пластикові тарілки зручні в експлуатації, але їжа в них швидко остигає. Тому рекомендується придбати дитячий посуд з подвійним дном, термостійкий.

Чашка-поїльник прикрита кришкою з носиком і дозволяє привчити дитину до самостійного питва. Вироби- «непроливайки» можна трясти, що не розливаючи вміст.

Форма якісного поїльника зручна для малюка. Він забезпечується ручками або ж звужений посередині. Легко розбирається і чиститься. Щоб ясна і зуби були в безпеці, рекомендований поїльник з м'яким носиком. Нековзне дно служить додатковим захистом цілісності приладу.

Матеріал дитячого посуду для їжі

З чого можуть бути виготовлені тарілки, чашки і столові прилади, які використовуються дітьми?

  • Пластмаса. Малюкам молодше трьох років підходить тільки небиткий матеріал - осколок посуду може потрапити разом з їжею в шлунок. Найбільш безпечний варіант - це силікон або еластомер. Але жорсткий поліпропілен практичніше, оскільки менш схильний до появи подряпин, в яких можуть накопичуватися мікроби. Запам'ятайте - якщо пластик, то термостійкий і ніяк не одноразовий!
  • Фарфор і фаянс. Найбезпечніші з точки зору екології, витримують високі температури, виглядають ефектно. Якщо такий посуд б'ється, дитина не поранитися її осколками - вони не мають гострих країв. З мінусів - важка вага предметів з цього матеріалу, який малюкам молодше трьох років витримати не під силу.
  • Емаль. Чи не найкращий варіант, оскільки швидко нагрівається і не може бути використана після пошкодження.

Фактор безпеки

При покупці посуду для дитини обов'язково прочитайте інформацію на етикетці. З якого матеріалу виготовлена? Як з нею поводитися? Для якого віку призначена?

Якість і безпека - ось головні критерії, яким повинна відповідати продукція, призначена для дітей. Поцікавтеся, чи можна мити посуд у посудомийній машині і розігрівати в мікрохвильовій печі.

Нестійкий малюнок, який схильний облазити - це шкідливо. Неякісні шматочки фарби потрапляють в їжу і виділяють шкідливі речовини. Не купуйте продукцію для дітей у сумнівних виробників!

Ще одне застереження - не використовуйте тарілки із пластику більше трьох років. Полімери з часом розкладаються під впливом високих температур. У тріщинах накопичуються бактерії.

Дитячий посуд в інтернет-магазині PROSTOR представлена в широкому асортименті. Виберіть ту, яка сподобається малюкові і буде відповідати критеріям безпеки. Замовляйте доставку в своє місто в режимі онлайн.