Безкоштовна доставка в точки видачі!

Пилочки для нігтів

Позиції 1-24 з 28

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Пилочки для нігтів: асортимент і правила вибору

Вибирати підходящі пилочки для нігтів потрібно при обліку типу нігтів. Вони можуть бути міцними або ламкими, штучними або справжніми. Також при виборі даного манікюрного інструменту потрібно брати до уваги 3 важливих характеристики пилок: жорсткість, матеріал виготовлення, форма. 

Жорсткість

Даний показник обчислюється в Грито. Чим він вищий, тим менш жорстка пилка. Для нарощених нігтів варто придбати інструмент з підвищеною жорсткістю (90 грит). Якщо нігтьові пластини невеликої товщини або ламкі, зверніть увагу на пилочки для манікюру з невеликою жорсткістю. 

Для справжніх нігтів можна купити пилку з показником 250 грит. Вироби з абразивністю 1000-11000 грит не можуть використовуватися для коригування форми,однак за допомогою них можна полірувати і шліфувати пластини. 

Матеріал виготовлення

Сучасні пилочки виготовляються з наступних матеріалів: 

  1. Метал - універсальні пристосування, що відрізняються довговічністю і невеликою ціною.Варто врахувати, що такі інструменти можуть спровокувати розшарування нігтьової пластини. Якщо ви хочете купити пилку для нігтів з металу, зупиніть свій вибір на виробі з дрібною зернистістю. 
  2. Кераміка - варіант для шаруються пластин, так як керамічні пилки здатні запечатувати нігтьові краю. Забезпечують дбайливе вирівнювання форми справжніх нігтів, відлущують їх. Застосовувати керамічні вироби з нарощеними нігтями не рекомендується. 
  3. Скло - відрізняються зручністю і довговічністю, легко очищаються. Дбайливо впливають на пластину, не викликаючи розшарування. Такі пилки нерідко застосовуються співробітниками манікюрних салонів. Це тендітні вироби, тому зберігати їх рекомендується в надійному чохлі. 
  4. Пісок - варіант для пластин невеликої товщини, що відрізняються крихкістю. Основа у подібних пилок зазвичай зроблена з пластику або картону. Пісочні пилочки вельми м'які, не ушкоджують ніготь, недорогі. Однак абразив у них складається з подрібненої наждачки, відповідно, інструмент прослужить лише 5-6 місяців. Пісочну пилку можна промивати під водою. Краще очищати її сухою зубною щіткою. 
  5. Кришталь - дорогі пристосування, які відмінно виконують свої функції. За допомогою кришталевих пилок можна вирівнювати, шліфувати, полірувати нігтьові пластини. 

Форма пилок для нігтів

Вибирати форму пристосування потрібно при врахуванні своїх переваг. Пилка може бути: 

  • зігнутої; 
  • прямий; 
  • фігурною; 
  • у вигляді бумеранга. 

Не забувайте, що пилка - це інструмент для особистої гігієни, не давайте її іншим людям. 

Якщо необхідний інструмент, за допомогою якого ви зможете надавати нігтям необхідну форму, купите його в інтернет-магазин Prostor, де продаються подібні приналежності. У нас можна недорого купити якісну пилочку і іншу продукцію і замовити доставку по всій Україні.