Безкоштовна доставка в точки видачі!

Пляшечки для годування

2 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Як вибрати пляшечку для годування?

Найбільш природним харчуванням для новонародженого вважається грудне молоко, однак існують випадки, при яких без пляшечки для годування не обійтися - при переході на комбіноване або штучне вигодовування на сумішах. До того ж, в вироби зручно переливати зціджене молоко і зберігати його в холодильнику.

Види ємностей і їх особливості

Сьогодні у продажу можна знайти безліч різновидів пляшечки для годування для новонароджених від тих чи інших виробників.На вибір впливає, в першу чергу, вік малюка. За якими основними критеріями розрізняються ємності?

  • Матеріал. Скляні вироби більш стерильні, стійкі і довговічні. Пластикові безпечніше і легше по вазі для дитини, але швидко приходять в непридатність.
  • Вид і розмір. Сьогодні бренди надають величезний вибір форм і забарвлень - яскравих і барвистих, які, безсумнівно, привернуть малюка.Рівні ємності легше піддаються очищенню, рельєфні і завужені маленьким дітям зручніше тримати самим. Шкала об'єму дозволяє виготовити суміш в потрібних пропорціях. Обсяг звичайно варіюється від 110 до 260 мл.Бажано, щоб посуд вміщала в півтора рази більше їжі, ніж дитина з'їдає за раз.
  • Форма і розмір соски. Латексні соски коштують відносно недорого,вони м'які і зручні, а силіконові - міцніші і довговічніші. На перших тижнях життя йому підійде соска стандартної форми, а анатомічна стане в нагоді при переході з грудного вигодовування на штучне. Якщо присутні проблеми з прикусом, зверніться до ортодонтичним виробам зі скошеним краєм. Для густий їжі отворів повинно бути побільше.
  • Антіколіковая система. Спеціальна система вирівнювання тиску перешкоджає заковтування повітря дитиною у напрямку зниження рідини. Хороший вибір - резервуарна методика.

Фахівці рекомендують купувати відразу декілька видів пляшечок для різної їжі. Головне - бути впевненими в якості і безпеки матеріалів, герметичності вироби і комфорті користування.

Критерії вибору

Отже, на що слід звертати увагу, якщо ви зібралися купити пляшечку длягодування?

  • якість матеріалу;
  • ширина шийки;
  • форма соски;
  • зручність тримання;
  • зручність чищення;
  • теплостійкість;
  • наявність антіколіковую клапана;
  • зносостійкість і довговічність;
  • наявність додаткових аксесуарів на зразок щіточки для очищення, стерильною кришки.

Рекомендації по догляду і зберіганню

Перекладаючи новонародженого на змішане або штучне харчування, не забувайте дотримуватися суворої гігієни. Педіатри рекомендують стерилізувати пляшечки, соски та інші аксесуари принаймні до досягнення дитиною віку півроку. Далі досить буде просто промивати їх під теплою проточною водою. Якими методами стерилізують дитячі пляшечки?

  1. кип'ятіння в каструлі / п'ятихвилинна витримка під паром;
  2. використання посудомийної машини;
  3. прогрівання замоченої посуду у великій ємності протягом двох хвилин;
  4. застосування спеціальних стерилізаторів з парою;
  5. миття в порошковому розчині.

Пляшечки очищають відразу після годування, щоб не дати залишкам їжі підсохнути. Прилад з прямими стінками легше піддається миття, ніж вигнутий, тому одні годяться для густої суміші, інші - тільки для рідини. Стерильність посуд зберігає протягом декількох годин після обробки.

Придбати дитячу пляшечку можна в інтернет-магазині PROSTOR. Тут реально придбати за доступною ціною якісні вироби від перевірених брендів. Доставка товарів працює по всій Україні.