Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дитячі ложечки

1 елемент

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

 

Навіщо малюкові потрібна спеціальна дитяча ложечка

Перший рік життя сповнений відкриттів, дитячі ложки батьки набувають ближче до пів року, коли підходить час першого прикорму. Одні набувають спеціальних виробів, щоб у дитини був свій особливий посуд, інші з міркувань зручності та безпеки.

Навіщо потрібні дитячі ложки

Якісна перша ложка для прикорму - відмінний початок нового етапу в житті малюка. Дитячі ложки для годування дозволяють підтримати позитивний настрій у дитини, викликати інтерес до процесу, що відбувається, і просто поспостерігати за цікавими предметами.

Основні причини придбати дитячі ложки:

  • їх яскравий дизайн привертає увагу малюка, йому стає цікаво;

  • яскравий набір столових предметів спонукає в дитині інтерес до самостійного використання цих предметів;

  • вироби відрізняються зручністю та безпекою.

Навіть будучи зовсім крихіткою, малюк не пораниться об ложки чи вилки.

Вибір перших ложок

Є велика кількість брендів, що пропонують придбати столові предмети для годування дітей. Ці столові прилади цілком легко замінюють на звичайні, звичні більшості, однак у дитячих є переваги:

  • дитячі товари виготовляють із спеціального пластику, який не нагрівається під впливом високої температури, тому ложки та вилки не обпікають ніжну шкіру;

  • у таких виробів наперед продумана глибина, дитині зручно їсти з неї;

  • більшість ложечок оснащені довгими ручками, ними зручно діставати пюре зі банок і просто тримати в руці.

  • яскравий зовнішній вигляд дитячого посуду приваблює дитину на відміну від звичних дорослих приладів.

Весь асортимент наборів столових приладів має сертифікати якості та безпеки. Батьки можуть не сумніватися в тому, що виріб не зашкодить дитині.

Види ложок

 Перш ніж купити дитячі ложки, рекомендується ознайомитися з їх видами.

Термочутливі дитячі ложки

 Такі ложки дозволяють визначати температуру їжі, щоб дитина не обпіклася. Під впливом температури виріб нагрівається.

Універсальні ложки

 Базовий сегмент ринку дитячих товарів. Є в наявності у кожного виробника, відрізняються формою, розмірами та зовнішнім виглядом. Продаються як окремо, так і в комплекті з вилкою. Такі вироби враховують розвиток порожнини рота на кожному етапі життя, тому нерідко у ложок і виделок є віковий критерій, зазначений на упаковці. Тож батькам простіше підібрати прилади для свого чада.

Ложка з пляшкою

 Для першого підгодовування зручна пляшечка з насадкою у вигляді ложки. Підходить для зовсім маленьких дітей, у яких ще не згас смоктальний рефлекс, а також у випадках, коли дитина відмовляється починати прикорм із універсальної ложки.

Дитячі ложки можна купити в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Більше не доведеться бігати по звичних супермаркетах. Ми пропонуємо покупцям лише якісні та сертифіковані товари за приємною ціною. Всі столові набори відрізняються високою стійкістю та гарним дизайном.