Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дитячі тарілки

1 елемент

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Перший крок до самостійності: придбання дитячого посуду

Малята швидко дорослішають, тому дитячі тарілки стають потрібними вже до святкування першого дня народження. Деякі батьки воліють одразу давати дітям своє приладдя для їжі, проте оригінальні та безпечні набори посуду мають переваги:

  • їх неможливо розбити;
  • дитяча тарілка, як правило, має яскравий та цікавий дизайн, що приваблює малюка;
  • такий посуд розрахований саме на ту порцію їжі, якої потребує чадо.

Більшості батьків цих переваг достатньо, щоб вони наперед подбали про придбання особистого набору для їжі.

Дитячі тарілки – навіщо дитині особистий набір посуду

 Найчастіше тарілки набувають з міркувань безпеки: малюки постійно все кидають, скидають, балуються за столом. Зібрати залишки їжі простіше, ніж у черговий раз викидати уламки порцелянового або скляного посуду.

Також наявність власних виробів має такі плюси:

  • купити дитячу тарілку в перший рік життя малюка означає подбати про привчання до правил гігієни, кожен член сім'ї потребує власних тарілок та гуртків;
  • легкі тарілки на присосках зручні для використання маленькими дітьми.

Кожному малюкові потрібен комплект із глибокої тарілки, звичайної страви, кухля, вилки та ложки. Спочатку цього буде достатньо.

Які вимоги до дитячого посуду

 Якщо питання про те, щоб купити дитячі тарілки, стало актуальним, важливо вивчити основні критерії, що пред'являються до цих виробів. Усі дитячі товари відповідають певним нормам, про які важливо знати.

Безпека посуду

 Грамотні виробники вже на упаковці розміщують значки про наявність сертифікатів якості та безпеки. Тарілки виготовляються міцними та зручними, варто переконатися, що малюнок на товарі не стирається навіть за сильного впливу.

Зручність використання

 У гуртка потрібна наявність придатної для захоплення малюком ручки. Тарілки та інше приладдя повинні бути аналогічно зручними в експлуатації. Перед покупкою слід переконатися, що розмір посуду відповідає віку.

Якісні матеріали, які виготовляють дитячі тарілки

 Перед покупкою потрібно переконатися, що вироби виготовлені з матеріалу без ароматів, сторонніх різких запахів і присмаків. Також потрібний посуд несприйнятливий до зовнішнього впливу, щоб його обробляти окропом або миттям у посудомийній машині без негативних наслідків. Посуд із підігрівом працює на основі заливання в нижню ємність окропу, без додаткових нагрівальних елементів.

Асортимент вибору в сучасних магазинах змушує розгубитись навіть досвідчених батьків. На сайті нашого інтернет-магазину ви знайдете каталог з усім необхідним для малюка за недорогим цінником.

Є можливість доставки за вказаною адресою, послуга доступна для мешканців України. Ціна на дитячі тарілки повністю відповідає якості. Вибір правильного дитячого приладдя для їжі формує у малюка почуття самостійності, відповідальності, а також хороший апетит. Якісні товари прослужать роками без необхідності заміни.