Безкоштовна доставка в точки видачі!

Гелі для прання

Позиції 1-24 з 85

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Рідкі пральні засоби для досягнення максимально можливого результату

На ринку побутової хімії тільки рідкий засіб для прання може подолати порошки в плані популярності. Гелі з'явилися на ринку побутової хімії не так давно і швидко зуміли полюбитися покупцям за рахунок безліч переваг перед класичними пральними засобами.

Відмінні риси рідких засобів для прання

Гель для прання – універсальний спосіб очищення білизни практично від усіх видів забруднень. До складу текучих сумішей входять спеціальні відбілюючі та очищаючі елементи, які з легкістю проникають у тканинні волокна та розщеплюють бруд на молекулярному рівні навіть у холодній воді.

На рідкий пральний засіб ціна може змінюватися в залежності від цілей, для яких створювався продукти. Це може бути продукція для делікатного прання речей, економічні геліконцентрати, ароматизовані засоби, а також гелі спеціального призначення для боротьби з найскладнішими плямами.

Переваги гелів для прання

Багато сучасних домогосподарок виділяють ряд головних переваг плинних пральних засобів:

  • Немає необхідності у чищенні барабана пральної машини від розлучень та інших наслідків процесу прання.
  • Трикотажні вироби набагато менше схильні до деформації.
  • Гель швидко розчиняється у воді та утворює мало піни. Це правило працює навіть у разі делікатного прання при температурі від 30°C.
  • Рідкий пральний засіб є більш безпечним для використання, порівняно з порошками. Особливо це актуально у разі високого ризику підхопити алергію.
  • Асортимент продукції включає окремі лінійки продукції для чорного, білого і кольорового одягу.
  • Після прання гелем, білі речі залишаються білими, чорні не втрачають насиченість відтінку, а кольорові стають яскравішими.
  • У більшості каталогів є засоби, у складі яких є натуральні компоненти: природні масла, легкорозчинну клітковину, а також іони срібла. Ці елементи дозволяють значно підвищити зносостійкість одягу.
  • Гель-кошти дуже зручні у використанні. Досить рідка структура речовини дозволяє правильно дозувати гель, що допомагає заощадити ваші гроші.

Також варто враховувати, що в маленьких сучасних квартирах пральна машина знаходиться прямо на кухні. При цьому гель, на відміну від порошку, зовсім не утворює пилу, який міг би потрапити на продукти.

Як вибрати стиральну рідину?

Слід купувати продукцію лише перевірених виробників побутової хімії, адже такі компанії дбають про свою репутацію. При цьому купівля гелю зі знижкою від маловідомого постачальника найчастіше закінчується не випраною білизною та марною тратою грошей. Також трапляються випадки, коли частка хімікатів у складі таких гелів перевищує допустимі норми, що призводить до пошкодження тканини.

Завжди вивчайте склад гелів на наявність отруйних речовин. При цьому не варто забувати про алергію, тому рекомендується підходити до процесу підбору рідкого стирального засобу з особливою обережністю. Досить важливим плюсом тут вважається існування гіпоалергенних продуктів, які не здатні стати причиною неприємних висипів на дермі.

Сьогодні купити рідкі засоби для прання будь-якого виду тканин – це не проблема для домогосподарок. Ринок переповнений продукцією, яка здатна справлятися із найскладнішими забрудненнями. При цьому найвигідніше купувати стирають гелі через інтернет, адже далеко не всі спеціалізовані оффлайн-магазини мають настільки величезний асортимент.