Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби від запаху взуття

8 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засіб для взуття від запаху: щоденний комфорт

Впевненість важлива для кожного, і дезодорант для взуття допоможе створити це відчуття. Успіх залежить від нашого самовідчуття, образу. Це визначає і ставлення оточуючих. Тому турбота про зовнішній вигляд - важлива складова повсякденної рутини.

Які є засоби від запаху у взутті?

Кожен день ноги витримують велике навантаження, здатні подолати кілометри по офісу. Тому, гігієнічні процедури повинні стати невід'ємною частиною турботи про себе. Для комфорту протягом дня можна підібрати засоби:

  • дезодорант длявзуття;
  • нейтралізатор запаху;
  • олівець для ніг;
  • аерозоль з добавками.

Дезодорант для взуття - спеціальний засіб, який створено для мінімізації неприємних запахів. Він забезпечує відчуття свіжості при тривалій експлуатації. До складу включаються антибактеріальні речовини. Вони запобігають розмноженню патогенних мікроорганізмів, захищають поверхню ніг. Засіб випускається для спеціальної спортивного взуття і щоденного використання.

Нейтралізатор - «швидка допомога» в будь-якій ситуації, швидко знищує бактерії і грибки, надає приємний аромат,проводить дезінфекцію внутрішньої поверхні. Такі засоби доповнюють натуральними ефірними маслами - м'ята, апельсин, евкаліпт.

Для профілактики мозолів розроблений спеціальний олівець. Він позбавляє від дискомфорту в місцях підвищеного тертя. До складу включають рослинні екстракти, наприклад, подорожник. Після нанесення складу обволікає шкіру і запобігає появі натертостей. Такий засіб незамінне при носінні модельного взуття.

Як вибрати і застосовувати косметику?

Недостатньо просто купити дезодорант для взуття або інший засіб, потрібно правильно його наносити. Спрей або дезодорант потрібно розпорошувати в вертикальному положенні. Перед застосуванням балон струшують для рівномірного розподілу складу. Нейтралізатор наносять всередину до достатнього зволоження поверхні. Потім залишають до повного висихання. Для максимального ефекту маніпуляції проводять напередодні ввечері.

Широкий вибір косметики дозволяє здійснювати комплексний догляд за взуттям, запобігти розмноженню грибка, забезпечити комфорт. Якісне засіб - це наявність натуральних компонентів, безпечних інгредієнтів. Тому важливо купувати косметику у великих торгових мережах.

Який купити дезодорант длявзуття?

В інтернет-магазинPROSTOR представлений широкий вибір дезінфікуючих спреїв від виробників:

  • Blyskavka;
  • Salton;
  • Silver;
  • Sitil;
  • Зелена Аптека та ін.

Вітчизняна, закордонна продукція поставляється в зручній дозуванні. Ціна залежить від виконуваних функцій, країни виробника, наявності натуральних компонентів. Доставка здійснюється по всій Україні.