Безкоштовна доставка в точки видачі!

Ватяні диски і палички

Позиції 1-24 з 46

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Ватні диски та палички: комфортний догляд, доступний всім

Фраза про те, що все геніальне просто, застосовна до ватяних паличок і дисків. Функції, які вони виконують можуть успішно здійснюватися і за допомогою звичайної вати? Насправді ж пристосування приносять у життя як додатковий комфорт, а й убезпечують звичайні маніпуляції, пов'язані з гігієною. До того ж, купити ватяні палички можна за доступною вартістю. То чому не користуватися доступною та корисною продукцією?

Що є ватяними паличками?

Купити стерильні ватяні палички можна в різних фасуваннях. Чим їх більше – тим економічніше, але завжди – у парній кількості. Упаковки можуть бути різної форми та якості: як звичайний пакет із застібкою, так і пластикові коробки будь-якої величини. Цей показник також впливає на ціну ватних паличок.

Вата з додаванням целюлози, що кріпиться на кінцях пластикового стрижня, може бути різної форми:

  • Класична (у вигляді краплі) – універсальний варіант для гігієни та косметичних процедур.
  • З ущільненням – фіксатором. Підходить для догляду за малюками.
  • У вигляді спіралі, де чергуються потовщення та звуження – не користується особливою популярністю порівняно з першими двома.

У будь-якому випадку щільність прилягання ватного шару має бути максимальною. Тоді недорогі ватяні палички можна вважати безпечними. Саме такі представлені в каталозі магазину PROSTOR, де купити ватяні палички можна від таких виробників як SMILE та NOVITA Gapchinska.

Чим гарні ватяні диски?

Купити ватяні диски - розумний крок, і в порівнянні зі звичною ватою мають деякі переваги:

  • Вироби виконуються з використанням бавовни (з мінімальним додаванням віскози), яка унеможливлює виникнення алергічних реакцій.
  • Відрізняються збалансованими властивостями, що вбирають. При демакіяжі, наприклад, диски не допускають ефекту «розмазування» і не поглинають надлишків очищувального засобу.
  • Поверхня – гладка, а це – гарантія відсутності ватних волокон, що вибиваються.
  • Зручно зберігати навіть за нестачі місця.

Асортимент дисків в PROSTOR дозволяє придбати різні розміри їх упаковки, виходячи з потреб, будь то домашнє використання або салон. Ціна ватних дисків менша за кількість позитивних якостей, які вони несуть.

Все для покупця

Інтернет зарекомендував себе як чудовий спосіб ознайомлення з продукцією магазинів перед їх відвідуванням та дозволяє замовляти товари онлайн з доставкою.

У PROSTOR активно співпрацюють у такому ключі як із роздрібними, так і оптовими покупцями. Купити ватяні палички та диски в потрібній кількості та оперативно, не складає труднощів. Для інтенсивного ритму сучасної людини це важливий момент.