Безкоштовна доставка в точки видачі!

Декоративна косметика для очей та брів

Позиції 1-24 з 598

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Косметика для очей: підкреслюємо виразність погляду

На багато здатна косметика для очей, якщо правильно нею користуватися. Професійні візажисти розкривають секрети ідеального макіяжу тієї частини обличчя, яку називають дзеркалом душі.

Декоративна косметика для очей: тіні

Здавалося б, немає нічого простішого, ніж нафарбувати повіки тінями. Але як зробити так, щоб макіяж наголосив на глибині очей, не виглядав вульгарно і не змащувався тривалий період часу?

Насамперед вирівняйте поверхню шкіри повік нанесення крапельки тонального засобу. Потім черга бази, якою служить якісний праймер. Завдяки йому триматимуться і недорогі тіні; крім того, він коригує відтінок. Область під очима змастіть консилером, потім припудріть, щоб можна було скинути частинки тіней без пошкодження бази.

Якщо вам знайома проблема обсипання, віддайте перевагу кремовій текстурі тіней. Їх можна використовувати замість бази та комбінувати з розсипчастими. Наносять кремовий засіб пальцями.

У косметичці кожної дівчини обов'язково є універсальні бежеві тіні. Смуглянкам підійде варіант із персиковим відтінком, білошкірим – з пісковим. А ось рожево-бежевий іде всім без винятку!

  • Темноокій дівчині з фарфоровою шкірою типу «зима» потрібна холодна гама: синій, сливовий, темно-зелений, а от кавового та шоколадного краще уникати.
  • Русоволосий, світлоокий кольоротип «весна» вибирає теплу гаму: персик, беж, коричневий, зелений.
  • Для власниць попелястого волосся та світлих очей («літо») ідеальні сірі відтінки.
  • Дівчата «осінь» (руді та шатенки) підкреслюють свою красу золотим або фіолетовим відтінками. Але синій чи зелений – не ваша історія.

Магія стрілок: вибираємо підведення

Хочете, щоб усі помітили ваш проникливий погляд? На допомогу прийде підводка: олівець, рідкий, фломастер, гель. На які критерії звернути увагу?

  • Стійкість: декоративний засіб не повинен розмазуватись втрачати насиченість.
  • Легкість нанесення: хороше підведення робить тонку, рівну лінію в один дотик.
  • Сипучість: всупереч поширеній думці, справа тут не лише як. Часто вина за розмазаний макіяж лежить у жирності шкіри. Допоможе опрацювання віку спеціальною базою перед нанесенням, а також м'яка текстура засобу.
  • Склад. Хороша косметика крім барвників містить вітаміни, антиоксиданти та інші корисні речовини для догляду за шкірою. Особливо важливим є такий склад при роботі з делікатною областю очей.

Косметика для макіяжу очей: туш

Основний критерій вибору туші – тип пензлика. Вона буває подовжує або надає обсяг.

Власниці довгих густих вій, щоб підкреслити їхню красу, вибирають туш, що розділяє, чорного або темно-синього кольору. Конусоподібний пензлик і модель з твердою щетиною дозволяють ретельно промалювати і вигнути кожну вію.

Надати товщину тонким вій допоможе великий пензель овальної форми, що щедро розподіляє засіб і візуально надає густини. Як варіант – виріб із ефектом накладних вій. Тушка, що подовжує, з силіконовими волокнами врятує короткі вії.

Важливо підібрати косметику, яка не тільки прикрашає, а й доглядає, нейтралізує шкідливий вплив пігментів, що фарбують, і уберігає волоски від витончення. Добре, якщо у складі туші присутній зволожуючий ланолін, гіпоалергенний меланін, що фарбує, зміцнює кератин.

Купити косметику для очей за доступною ціною можна в інтернет-магазині PROSTOR. Тут ви знайдете те, що ви шукаєте! Ми регулярно поповнюємо асортимент новинками від світових брендів та проводимо вигідні акції.