Безкоштовна доставка в точки видачі!

Перев'язувальні матеріали

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Перев'язувальні матеріали - сучасні медичні засоби

В випадках пошкоджень шкірних покривів перев'язувальні матеріали послужать незамінним атрибутом швидкої допомоги.Вони допоможуть зупинити кровотечі, провести дезінфекцію «свіжої» рани, запобігти потраплянню в неї пилу.

Перев'язувальні матеріали - головні цілі застосування

Серед найпоширеніших і застосовуваних варто відзначити бинт і вату. Без них неможливо уявити надання першої допомоги. Бинти випускаються у вигляді смуг з марлі розміром 7 м / 14 см або іншого виду тканини певної довжини і ширини.

Застосовуються при пошкодженнях шкірних покривів, ударах, розтягненнях. Також з їх допомогою наносять або фіксують пов'язки з лікарськими препаратами. Вата використовується для медичних процедур, пов'язаних з обробкою ран і саден. Випускається в пачках або рулонах. Перевагами даних перев'язувальних засобів є:

  • Захист ран від негативних факторів навколишнього середовища.
  • Обмеження доступу на поверхню рани вірусів, бактерій та інших мікроорганізмів.
  • Антиоксидантну, протимікробну дію.
  • Надійне закріплення лікарських засобів на пошкоджених ділянках тіла.
  • Підходять для будь-яких типів шкіри, не мають протипоказань.

Сучасні засоби перев'язки за вигідними цінами

Перев'язувальні матеріали неодмінно повинні знаходитися в кожній «домашній аптечці» або медичному кабінеті. Вони повинні мати гарну повітропроникність і гігроскопічність, не дратувати шкірний покрив. Також не повинні утворювати окремі волокна, які можуть потрапляти в рану.

Купити перев'язувальні матеріали високої якості можна недорого з будь-якого населеного пункту України,відвідавши інтернет-магазин PROSTOR. Тут можна вибрати якісну продукцію, таку як марлевий, стерильний бинт і гігієнічна нестерильна вата від українського виробника "Білосніжка". Продукція відповідає вимогам ГОСТ, ціна на неї доступна.

Якість товарів підтверджують такі показники як щільність марлі і ватною смужки, рівномірність намотування, надійність упаковки. Придбати товари з даної категорії можна оптом і в роздріб. При необхідності консультанти компанії допоможуть вибрати найбільш підходящі товари з каталогу.

Що необхідно знати, купуючи перев'язувальні засоби?

Крім загальних характеристик кожен вид продукції має особливі властивості,що впливають на показання і комфорт при використанні. Щоб купити засоби для перев'язки, слід визначитися, стерильні або нестерильні вироби вам необхідні.

Стерилізація застосовується для знищення всіх мікроорганізмів, які негативно впливають при попаданні на пошкоджені шкірні покриви. Отже, стерильні вироби використовуються для надання допомоги при відкритих ранах. Стерильні і нестерильні перев'язувальні матеріали зберігаються окремо.

При виборі також важливо звернути увагу на упаковку виробів. На ній повинні бути вказані такі параметри: найменування, розміри, виробник і термін зберігання.