Безкоштовна доставка в точки видачі!

Товари для гігієни малюка

Позиції 1-24 з 64

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Підгузки та косметика – головне у догляді та гігієні малюка

З появою новонародженого питання про те, яким має бути правильний щоденний догляд та гігієна малюка, стає одним із основних. Він актуальний як для батьків-новачків, так і для досвідчених. На полицях магазинів постійно з'являються нові товари, а розсудливі сучасні батьки все частіше хочуть, крім якості, побачити на цінниках ще й адекватну вартість.

Можливість купити відмінні, перевірені роками товари для гігієни малюка надає покупцям магазин PROSTOR. А система бонусів та знижок дозволяє придбати продукцію за приємними цінами.

Підгузки: чому настільки важливий їх вибір

Шкіра новонародженого настільки ніжна і вразлива, що дорослі не мають права ставитися до догляду за нею «крім рукава». Головне завдання малюка - рости і розвиватися, а неякісний підгузник або його відсутність (що в холодну пору року - воістину невиправданий ризик) змушує витрачати дорогоцінну енергію на дискомфорт.

Тому варто звернути увагу, наприклад, на добре зарекомендовану марку Pampers. Це один з незаперечних лідерів ринку, який бере на себе відповідальність навіть у таких делікатних питаннях як підбір підгузків для малюків, які з'явилися на світ раніше за визначений термін (серія Premium Care). Гігієна малюка в такому разі – настільки складна субстанція, що її просто не можна довірити неякісним засобам.

Не менш складна категорія – малюки, які роблять перші кроки та активно вивчають навколишній світ. Їм нічого не повинно завдавати дискомфорту і відволікати від таких «важливих справ». До того ж, у такому віці перед батьками та малюком постає ще одне дуже делікатне питання – знайомство з горщиком.

Підгузки-трусики Pampers Pents, а також Libero Up&Go дозволяють мінімізувати складнощі цього непростого періоду. Вироби можна неодноразово знімати та надягати, а термін служби одного підгузка може становити 12 годин. При цьому еластичний пояс, м'які, але дуже міцні бічні гумки роблять такі трусики практично непомітними та зручними при пересуваннях.

Для малюків «середньої» вікової та вагової категорії найкомфортнішими будуть класичні підгузки з м'якими, ергономічними липучками з боків та манжетами навколо ніжок Pampers Sleep & Play, Active Baby, Pents. Вони максимально полегшують дорослим процес зміни підгузника та догляду ніжної шкіри, а малюкам – забезпечують повний комфорт як уві сні, так і в періоди активності.

На що звернути увагу під час виборів засобів гігієни малюка?

Вирішуючи купити підгузки будь-якої серії з представлених у магазині Prostor, можна бути впевненим у правильності вибору. Головна порада – правильно підбирати відповідний розмір, тільки в цьому випадку очікується від виробника відповідності заявленим показникам.

Для цього потрібно орієнтуватися не так на вік, як на вагу малюка:

  • Менш 2,5 кг – комфорт найменшим чоловічкам.
  • Від 2-х до 5-ти кг – для перших місяців життя.
  • 4-8 кг і 6-10 (11) кг - для малюків, що минули вік новонародженого, але ще не твердо стоять на ніжках.
  • 9-14 і 11-16 кг - вага відповідає найактивнішому життєвому періоду малюків, коли вони повзають і ходять.

Від розміру та кількості підгузків в упаковці залежить їх вартість. Чим «старша» категорія, тим вона дорожча. Косметика для малюків, яка з особливою увагою і ретельністю зібрана в PROSTOR, залишається однаковою практично перші три роки життя дитини.

Підгузки останнього покоління при необхідності можна сміливо використовувати і без лосьйонів, кремів, олій та присипок, але не завжди. А дитяча шкіра завжди вдячно їх сприймає.

Хороші засоби гігієни не можуть коштувати надто дешево. Знаючи, як часом доводиться непросто молодим батькам, в інтернет-магазині PROSTOR намагаються забезпечити постійні знижки на основні види предметів дитячої гігієни.