Кількість
|
Вартість
|
||
|
Лаки для нігтів від Prostor подарують манікюр мрії
Доглянуті та акуратні пальчики з гарним манікюром створюють перше враження, тому важливо купити лак для нігтів, який буде не яскравим, але ефектним.
Лак для нігтів: що це і навіщо він потрібний
Манікюр - це своєрідний спосіб самовираження для дівчини. Сьогодні нейл-арт вважається окремим видом мистецтва. Він дозволяє жінкам будь-якого віку експериментувати, дивувати навколишніх унікальними дизайнами нігтів.
Сьогодні у великому асортименті лаків обов'язково знайдеться щось для кожного. Але не варто вважати, що їхньою головною відмінністю є виключно колір. Всі б'юті-засоби для нігтів спочатку розділені на 2 типи: декоративні та лікувальні. Якщо завдання останніх – захист від грибка та зміцнення структури, то з декоративними дещо складніше. У цьому випадку виділяють близько 18 основних видів, і кожен з них здатний надати як образ вимогливої жінки, так і яскравої мрійниці.
Якими бувають лаки для нігтів
Сьогодні у торгових центрах можна побачити сотні видів лаків. Вони не тільки різняться за кольором, а й консистенції, ефектами, що видаються, а також способам нанесення. До того ж, експерименти не припиняються, і на ринку іноді з'являються нові і ні на що не схожі види декоративних косметичних засобів. Сьогодні в залежності від ефекту, що надається, розрізняють такі основні види лаку:
- Глянцевий – традиційний б'юті-засіб, що створює емалеве покриття.
- Матовий – дає однорідне, бархатисте покриття без блиску. За рахунок цього та невисокої ціни вважається трендом останніх років.
- Неоновий або флуоресцентний – створює ефект яскравого свічення у темряві під впливом УФ-освітлення.
- Перламутровий - дає покриття, що переливається декількома кольорами, з перлинним ефектом.
- Акварельний – напівпрозорий лак із пастельними відтінками, що створює ефект «живого» блиску.
- Металик – надає поверхні ефекту «холодного» блиску срібла, золота, бронзи або міді.
- Шиммерний – характеризується наявністю у складі дрібних сяючих частинок. Вважаються другим за популярністю після глянсових лаків.
- Гель-лак - має суперстійку структуру і швидко сохне під УФ-лампою. Гель-лак для нігтів купити бажають завдяки його можливості зберігати первозданний вигляд до 3-х тижнів.
На деякі лаки для нігтів ціна вища за середню, але недарма:
- Термо-лак – зміна відтінку змінюється в залежності від температури навколишнього середовища.
- Дзеркальний – дає глянсову поверхню із сталевим відливом.
- Кракелюр – надає незвичайну текстуру із глибоких дрібних тріщин.
- Пісочний – створює ефект матової зернистості.
Як окрему категорію можна виділити швидковисихаючі лаки. Вони стійкі та не сколюються. До того ж, у формулу таких лаків додають безліч поживних, а також зволожуючих елементів, які зміцнюють і вирівнюють структуру нігтів. Але головна їхня перевага – економія часу при нанесенні.
Як вибрати лаки для нігтів в Україні.
Чи то професійний чи домашній манікюр, підсумкова якість не завжди залежить від рівня майстерності. Правильно підібраний лак – ось запорука гарних нігтів. Роздуми з приводу вибору не повинні закінчуватися на кольорі, що сподобався.
Перш ніж купити лаки для нігтів в Україні, потрібно дізнатися тип своїх нігтів: пошкоджені вони чи ні. До того ж, варто купувати гіпоалергенні засоби, адже ніхто не хоче бачити подразнення шкіри пальців. Також слід купувати лак, який не розтікається по поверхні і не пузиритися при нанесенні. Лаки для нігтів в інтернет-магазині Prostor представлені для різних типів нігтьових пластин. Є варіанти з зміцнюючим, живильним та зволожуючим ефектом.