Безкоштовна доставка в точки видачі!

Презервативи

5 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Презервативи

Необхідність купити презервативи може виникати як у чоловіків, так і у жінок, які вирішили подбати про себе та свого сексуального партнера. Всі чули про контрацептиви з ребрами, різноманітними смаками та ароматами. Традиційна класифікація цих виробів здійснюється за 2 критеріями.

За мастилом

Від мастила залежить тривалість сексу, рівень захисту та навіть відчуття від статевого акту. За цим критерієм контрацептиви поділяються на такі типи:

  • Без мастила. Не користуються популярністю, вважаються застарілим виробом. Єдина перевага полягає у мінімальній ціні.
  • Зі стандартним лубрикантом. До цього типу належать більшість презервативів. Виробник виконує обробку контрацептивів спеціальними засобами. Як мастило застосовують диметилсиликон, пропіленгліколь, силіконове масло.
  • З подвійним лубрикантом. Не надто популярні серед покупців, оскільки останні вважають за краще використовувати додаткові мастила.
  • Ароматизовані. Застосовуються аромати фруктів, ягід (полуничний, банановий, апельсиновий, яблучний, м'ятний, шоколадний запах). Іноді зустрічаються вироби з нестандартними ароматами, наприклад запахом стейку, лимона, лайма.
  • З розігріваючим лубрикантом. Підійдуть людям, котрі шукають нових відчуттів.
  • Зі сперміцидними елементами. Максимально захищають від небажаної вагітності.

За рівнем міцності

Від міцності контрацептиву залежить тривалість сексу, рівень безпеки. Чим міцніший презерватив, тим менша ймовірність того, що він порветься у непотрібний момент. Суперміцні контрацептиви, що містять сперміцидні елементи, забезпечують максимальний рівень безпеки завдяки товстим стінкам, високоякісному лубриканту. Найбільша товщина таких виробів – 0.08 мм.

Супертонкі контрацептиви зазвичай купують ті, хто має слабку чутливість при сексі. Товщина супертонких виробів знаходиться в діапазоні 0,02-0,04 мм.

Додаткові особливості

Контрацептиви з пухирцями та кільцями підходять для чоловіків, які бажають принести партнерці якомога більше насолоди. Випускаються вироби з особливою формою, які одягати простіше, ніж стандартні контрацептиви. У них разом із презервативом загортається стрічка з гуми, за яку потрібно потягнути для надягання виробу.

Контрацептиви, що світяться, підходять для людей, які люблять унікальні відчуття, заняття сексом без світла. Вони різняться за кольором освітлення. Вироби з вібруючим кінцем виглядають громіздкіше, ніж стандартні презервативи, але при цьому забезпечують додаткове задоволення від сексу і чоловікові, і жінці.

Купити презервативи в інтернет-магазині Prostor можна будь-яким доступним способом - онлайн або зателефонувавши. Також можна замовити доставку по всій Україні як у великі міста, так і маленькі населені пункти. Каталог магазину пропонує покупцям багатий вибір різних контрацептивів, які забезпечують підвищений рівень захисту під час статевого акту.