Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чоловіча парфумерія

Позиції 1-24 з 110

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Чоловіча парфумерія: як знайти свій запах

Утвердитись у суспільстві та продемонструвати свій статус – чоловіча парфумерія допомагає вирішити ці завдання. З давніх-давен саме запах виділяв представника сильної статі серед натовпу. Тому ідеальний парфум знайти непросто – потрібно знати деякі правила.

Купити чоловічий парфум: корисні рекомендації

Фахівці виділяють кілька сімейств чоловічих ароматів:

 • фужерні;
 • шипрові;
 • дерев'яні;
 • цитрусові;
 • східні;
 • шкіряні.

Запах якісного парфуму проявляється у три стадії. На початковій ми чуємо верхні ноти аромату протягом кількох хвилин. Серце розкривається пізніше та тримається протягом 2-3 годин. Шлейф дарує незабутнє пахощі і залишається в пам'яті надовго.

Чи варто купити новинки чоловічої парфумерії з ароматом ягід, квітів та іншими солодкими ароматами? Справжні духи для сильної половини людства не сприймають нудотності, вони побудовані на свіжості, бадьорості і покликані додати носію магнетизм. Їх композиція побудована на деревних, морських та трав'янистих запахах.

Стійкі засоби краще використовувати в зимовий час, для літа підійдуть легкі, ненав'язливі аромати. Якщо духи застосовуються одночасно з дезодорантом, останній не повинен мати різкого запаху.

Парфуми для чоловіків: важливість вибору

Перше враження про людину формує навіть не обличчя та міміка, а запах. На нюхові відчуття ми підсвідомо орієнтуємося більше, ніж тактильні.

Колір упаковки та оформлення парфумів для чоловіків значення не має. Головне – сила аромату, тому концентрація ароматів має бути сильнішою, ніж у жіночих духах.

Оскільки туалетна вода відображає ставлення носія до життя та його характер, при виборі слід орієнтуватися, насамперед, на стиль та спосіб життя чоловіка:

 • Сучасний діловий хлопець – амбітний, цілеспрямований та елегантний. Ці риси підкреслить трав'яний парфум із дерев'яними, пряними нотками, що віддає кедром або сандалом.
 • Для мачо, підкорювача жінок аромат має принципове значення. Ці пристрасні чоловіки хочуть бути чарівними 24 години на добу, при цьому вони готові на подвиги та справжні вчинки. Типаж мачо пахне ефірними оліями, пачулі та амброю.
 • Ексцентричність творчої особистості зачаровує, оточуючим хочеться розгадати їхню загадку. Коли вони поринають у себе, у цьому є особливий шарм. Для творчих людей важлива кожна дрібниця та деталь, тому духи вони вибирають із особливим трепетом. Зазвичай це аромати з морською свіжістю, лісові рослини чи середземноморські мотиви.
 • Енергійним шанувальникам спортивного стилю за очевидної активності не чужа стриманість. Адреналін та екстрим – це океанічні мотиви, а ненав'язливий цитрус збалансує їхню силу. Спортивний парфум випускається лише у вигляді туалетної або парфумованої води.
 • Розв'язний сорочка-хлопець ніколи не залишить вас у біді. Потерті джинси, косуха, чарівність та шарм – частина їхнього образу. Ці романтичні молоді люди звикли зачаровувати та підкорювати жіночі серця, у чому їм допоможуть зелені аромати та цитрус.
 • Справжні джентльмени не перевелися - вони так само галантні і віддають перевагу класиці. Їхня виправка та інтелект підкреслюються елегантним костюмом, а ставлення до життя визначає класичний парфум, що пахне мускусом, білим кедром, сандаловим деревом, зеленим чаєм, кардамоном.

Ціни на чоловічий парфум в інтернет-магазині косметики PROSTOR залежать від престижності бренду та обсягу флакона. Консультант допоможе підібрати потрібний товар з урахуванням індивідуальних потреб. Доставка працює по всій Україні.