Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чоловічі бритви та змінні картриджі

Позиції 1-24 з 57

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Чоловіча бритва для гоління - ідеально гладка шкіра кожен день

Вибравши чоловічу бритву для гоління якісного виконання, ви забудете про пошкодження шкірних покривів, подразненнях, дискомфорті. З ним можна голитися без побоювання порізатися - тобто «на автоматі», так як унікальна технологія виготовлення лез гарантує саме гладке і безпечне застосування.

Чоловіча бритва для гоління - комфорт і зручність у використанні

М'яке і комфортне гоління - що це означає для сучасної людини? В першу чергу, це зручний в експлуатації верстат, гострі леза і відсутність роздратування за підсумком. Купити картридж для бритви і бритвені аксесуари сьогодні нескладно, завдяки широкому асортименту. 

Змінний картридж може бути оснащений 2, 3 або навіть 5 лезами, які встановлюються на різних рівнях. Задумка в тому, щоб забезпечити чисте гоління за допомогою одного лише руху. Так чому ж все-таки варто купити бритва для чоловіків?

  • Запатентовані бритви нового покоління розраховані для більш легкого ковзання.
  • Бритва дуже легка і зручно лягає в долоню.
  • Наявність спеціальних напайок на лезах забезпечує м'яке ковзання по шкірі і запобігає роздратування.
  • Кожне лезо - з запатентованим покриттям, розташоване на різних рівнях, повторюючи контур обличчя. Збривають чисто при мінімальній кількості рухів. 
  • Використані леза від'єднуються натисканням на дві кнопки, розташовані по обидва боки ручки верстата. На їх місце простим клацанням кріпляться нові.

 Купити бритву для гоління можна самих різних модифікацій. Ціна продукції - вигідна.

З стомлюючої обов'язки - в задоволення! 

Кожен бренд верстатів для гоління - це всесвітньо відома продукція, яка була створена для ідеально гладкої шкіри. Інтернет-магазин PROSTOR пропонує недорого купити чоловічу бритву, з яким процес гоління дозволить забути про подразнення шкірних покривів. Каталог магазину пропонує продукцію від виробників:

  • Bic;
  • Gillette;
  • Lezo;
  • Wilkinson.

Кожна модель верстатів має відмінні характеристики. Плаваюча головка бритви повторює контури особи. Комфортна ручка забезпечує міцний захоплення бритви і не дає виробу вислизнути з рук. Прогумовані поверхні зверху і знизу ручки забезпечують безпечний захоплення навіть у вологому середовищі.

Механізм швидкої зміни картриджа полегшує заміну касет. Для зручності пошуку продукція розміщена в каталозі відразу з описом. Тому підібрати картридж для бритви зовсім нескладно.

Секрети ідеального гоління

Щоб правильно поголитися, по-перше, необхідно безпомилково підібрати прилад: одноразовий або багаторазовий верстат зі змінними картриджами. Також варто правильно застосовувати косметичні крему, піни, гелі. 

Засоби рівномірно розподіляються по поверхні особи, які будуть піддаватися гоління. Вони дозволять зволожити і наситити шкіру, пом'якшать щетину, тим самим забезпечуючи гоління без подразнення або з мінімальними його проявами.

Не рекомендується використовувати затуплені верстати - це стає частою причиною почервоніння шкіри обличчя та виникнення порізів. Починати потрібно голитися по росту волосся - тільки прибравши щетину, можна обережно добро залишилися ділянки проти росту волосся. Такі руху частіше інших залишають порізи, викликають почервоніння і роблять покриви грубіше. Краще використовувати багато коротких рухів бритвою замість довгих, при цьому не забуваючи частіше споліскувати бритву. 

Підходити до процесу гоління потрібно серйозно. І тільки в разі, коли дотримуватися необхідних рекомендацій, гоління стане приносити задоволення.