Безкоштовна доставка в точки видачі!

Електричні лампочки

12 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Якісні лампочки - вигідне енергозбереження для дому та офісу

Одним з важливих елементів будь-якого електроприладу були і залишаються лампочки.Їх використовують для освітлення офісів, громадських приміщень, промислових та загальноосвітніх установ, а також для дому. За останнє сторіччя вироби видозмінювалися і поліпшувалися. Проте, їх значення від цього не знизилася - вони дозволяють людині працювати і жити в комфортних умовах.

Лампочки: види і особливості

Сучасні світлові прилади, призначені для освітлення житлових і комерційних приміщень, вражають своєю різноманітністю. В результаті технологічних рішень такі вироби можуть мати різні колірні температури, довго і безперебійно світити. 

Електрична лампочка сучасного випуску стійка до перепадів напруги в мережі, працює не дивлячись на цей недолік. Також відрізняється наявністю циклів включення / вимикання. Випромінюється ними світло може бути нейтральним, теплим, холодним або яскравим. Серед них відомі лампи розжарювання. Вони виділяють багато тепла, споживають електрику, не мають захисту від перепадів напруги. Виготовляються з потужністю, яка варіюється від 40 до 250 Вт, якщо призначена для побутового освітлення. 

Існують у продажу і такі лампочки, які випромінюють яскраве світло,споживають незначну кількість електроенергії. Це енергозберігаючі лампи - зовнішній вигляд і конструкція бувають різні, в цілому це ідеальна посадка і високоякісна обробка. Даний вид виробів виділяється на тлі інших джерел світла. Сам дизайн, а також енергоефективність і довговічність означає, що їх частіше вибирають для будинків, офісів і громадських будівель. На практиці робота таких ламп може мати термін служби в діапазоні 6000-25000 годин. Їх плюс в тому, що вони не нагріваються, не містять ртуті, їх можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці.

Якісні лампочки за вигідною ціною в широкому асортименті

Економічно вигідна лампочка - це компактне рішення проблеми енергозбереження для дому та офісу. Ви можете недорого купити електричні лампочки з яскравою передачею кольору в інтернет-магазині PROSTOR(Україна).У каталозі представлена продукція від виробників:

  • Philips;
  • Enerlight;
  • Titanum;
  • Videx;
  • Eurolamp.

Лампи яскраво світять, без прояву негативного впливу на зір людини. Їх можна використовувати при будь-яких умовах і температурі зовнішнього середовища, в тому числі і люстрах, світильниках і бра побутового призначення.

Як правильно вибрати лампочки?

Правильно підібране освітлення, відповідне для відповідних застосувань, дозволяє функціонувати в потрібній середовищі при відсутності сонячного світла. В першу чергу, на що слід врахувати при покупці лампочок, так це витрата електроенергії. 

Світлодіодні лампи більш енергоефективні в експлуатації. Вони споживають менше енергії в порівнянні з традиційними або галогенними лампами з однаковими параметрами освітлення. 

Варто порівняти лампочки різних виробників, тому що іноді відмінності помітні не тільки по потужності (люмен), але і за ціною. Чим вище значення люмена, тим яскравіше буде світити лампочка.

При виборі освітлення звертайте увагу на номінальну колірну температуру. Класичні лампочки випромінюють світло того ж кольору (нейтральний, між денним і теплим). У той час як енергозберігаючі світлодіодні лампи і компактні люмінесцентні лампи мають різний колірний баланс.

Також при покупці важливо врахувати розмір патрона. Підберіть для вашого джерела світла лампочки з відповідним цоколем: Е 27 або ж Е 14 (менший за розміром).