Безкоштовна доставка в точки видачі!

Жіноча парфумована вода

Позиції 1-24 з 88

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Правильно підібрана парфумерна вода – найкраща прикраса для жінки

Сьогодні парфумерна вода стала настільки популярною, що затребуваністю випередила парфуми, і на це є вагомі причини. Насамперед, це оптимальне співвідношення ціна-якість. Крім того, в її складі міститься значний відсоток ароматичного екстракту, а ціна на парфумерії нижча за парфуми. Це стало основною причиною того, що світові бренди налагодили випуск ароматів у вигляді парфумованої води.

Парфумерна вода: що потрібно враховувати під час виборів парфуму?

Перш ніж купити парфумовану воду, потрібно визначитися, для якої мети вона використовуватиметься? для повсякденного застосування, наприклад, для роботи або відвідування навчального закладу, бажано вибирати легкий, ненав'язливий аромат із квітковими чи цитрусовими нотками.

Для застосування парфуму ввечері можна зупинити вибір на більш стійких та насичених ароматах. Як правило, такі засоби відрізняються східними та амбровими відтінками. Важливо пам'ятати, що більш насичена парфумована вода довше тримаються на шкірі, волоссі та одязі.

При виборі аромату варто враховувати також пору року. Для теплої пори (весна, літо) підійде парфумерія з відтінком фруктів та квітів. Не забувайте, що під час літньої спеки аромат посилюється, тому в цю пору року не користуйтеся парфумерною водою з нудотним різким запахом. Осінь та зима – це ідеальна пора для використання води з пряними та дерев'яними нотками.

Парфумерна вода за темпераментом

Загальновідомий факт, що правильний вибір аромату здатний покращувати настрій. Враховуючи темперамент людини, можна легко підібрати запах, який зробить день яскравішим:

  • флегматики – стримані та спокійні люди, яким підійдуть деревні, свіжі та квіткові запахи;
  • сангвініки – артистичні та товариські, вони оцінять цитрусові та квіткові аромати;
  • холерики – неординарні яскраві особистості, їм стануть знахідкою пряні і дерев'яні нотки;
  • меланхоліки - чуттєві та романтичні натури, які частіше віддають перевагу деревним і квітковим запахам.

Магазин PROSTOR – найкращі покупки для всієї родини!

Ціна жіночої парфумованої води приємно вражає всіх покупниць магазину – це особлива прикраса представниць прекрасної половини людства. Зробити правильний вибір допоможуть деякі практичні поради. Перш, ніж вирушити в магазин за покупкою, потрібно пам'ятати, що людський нюх не може вловлювати і розпізнавати безліч запахів відразу. Тому, перед походом за покупкою, не користуйтесь парфумом.

Вибираючи новий аромат, не варто нюхати всю вітрину, а обмежтеся кількома флаконами. За один підхід 2-3 буде достатньо, після чого зробіть невелику перерву.

Неправильно роблять ті, хто нюхає флакон чи ковпачок. Парфумерна вода для жінок та чоловіків по-справжньому розкривається лише на тілі. Якщо такої можливості немає, можна ознайомитись з ароматом на спеціальних смужках-тестерах. Щоб переконатися, що ви знайшли свій запах, зачекайте, поки він повністю розкриється. Для дівчат, які знають назву свого аромату, буде зручно оформити замовлення в інтернет-магазині.

Особливості парфумерної води: чим вона відрізняється від туалетної води та парфумів?

Головна різниця між засобами, якими на постійній основі користуються жінки, є концентрація ароматичних речовин:

  • жіноча парфумерна вода – 15-20%;
  • туалетна вода – 5-12%;
  • парфуми – 20-40%.

З цих показників видно, що інтенсивність аромату та стійкість парфумерної води знаходиться вище за туалетну воду і на нижній межі парфумів. Багато запахів мають м'який, згладжений шлейф, що є завершенням композиції, але рідко виступає самостійним компонентом.