Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби від целюліту

8 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засоби від целюліту

Жінки використовують кошти відцелюліту,щоб позбавлятися від змін структури підшкірно-жирового шару. При даній патології (ліподистрофії) клітини жиру збільшуються в бедерних областях шкірного покриву, порушують мікроциркуляцію. Сьогодні на ринку представлені різноманітні антицелюлітні засоби, що розрізняються як за якістю, так і за ціною. 

Завдання косметичних засобів проти целюліту

Засоби антицеллюлит забезпечують: 

  1. Активізацію лімфотоку. Лімфа є рідиною без кольору, яка протікає по капілярної системі, забирає з собою продукти метаболізму. Прискорення лімфотоку дає можливість швидко прибирати з організму шлаки, токсичні елементи, надлишки води і жиру. 
  2. Прискорення клітинного метаболізму. Даний процес пов'язаний з продукуванням колагену, який забезпечує зміцнення сполучної тканини. 
  3. Стимулювання метаболізму. Це прискорює жиросжигание, що особливо корисно для тих, хто сидить на дієті. 
  4. Порушення кровотоку. Насичені кров'яної плазмою тканини краще харчуються і очищаються від шлаків, шкірний покрив починає виглядати гладко, набуває пружність. 

Види косметики проти целюліту

Антицелюлітні засоби виробляють у вигляді: 

  1. Кремів.Перед нанесенням потрібно масажувати проблемні області. Це необхідно для вбирання діючих елементів в шкірний покрив. 
  2. Гелевих засобів. Надають кожному покрову відчуття свіжості. Гель швидко поглинається шкірою, його не потрібно втирати. Гелеве засіб не залишає жирових слідів, не прилипає до тіла. Для високочутливого шкірного покриву оптимальні гелі, які містять спирту. 
  3. Термоактивних гелів і кремів. Забезпечують розширення капілярів, локальний розігрів шкірного покриву. Це дає можливість вивести з тканин воду, шлакові елементи. Термоактивні кошти можуть спровокувати появу червоних плям, які зникнуть через деякий час. 
  4. Лосьйонів, спреїв. Ефективні засоби, які легко наносяться на шкірний покрив, швидко поглинаються їм, не залишають слідів на тілі. 
  5. Масляних рідин. Хороший вибір для тих, кому потрібно готувати шкірний покрив до масажних процедур. Масла формують на шкірі захисну плівку. 
  6. Косметичних масок. Впливають на шкірний покрив протягом тривалого терміну, можуть використовуватися при боротьбі з целюлітом методом обгортання. Нанесення виконується товстим шаром, після чого проводиться змивання маски. 

Рекомендації по використанню антицелюлітних засобів

Косметичні засоби проти целюліту потрібно використовувати кожен день, краще в ранковий і вечірній час. Нанесення кошти бажано виконувати на чисту і розігріту шкіру. В іншому випадку закриті пори не дадуть чинним елементам потрапити в клітини під шкірою. Перед тим, як наносити крем, промассируйте проблемні ділянки. Після цього виконайте нанесення косметики зверху вниз. 

Обов'язково ознайомтеся з інструкцією до косметичного засобу. Лише при правильному застосуванні косметика дасть максимальний ефект. В інструкції може бути інформація про проведені тестах, протипоказання до використання. 

Жирові відкладення в області стегон з'являються і у молодих, і у цілком дорослих жінок. Засоби від целюліту купити недорого можна в нашому інтернет-магазині Prostor. Для покупки антицелюлітних масел і кремів потрібно оформити замовлення онлайн або по телефону. Доставка здійснюється по всій Україні. Є можливість самовивозу з стаціонарних магазинів.