PROSTOR - інноваційна, стильна і прогресивна мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті drogerie.

 

Історія успіху PROSTOR - це 16 років безперервної роботи, це дорога від локального рітейлера, що в 2005 році відкрив свій перший магазин в європейському форматі в м Дніпро, до одного з національних лідерів, в активі якого понад 427 магазинів в 132 містах. Сьогодні бренд PROSTOR широко відомий у всіх регіонах України.

 

Формуючи асортимент магазинів, ми, перш за все, прагнемо не тільки відповідати формату «магазин біля дому», пропонуючи кожному покупцеві найелементарніші товари для побуту, але і створювати унікальний простір краси та догляду.

  

Магазини PROSTOR пропонують своїм покупцям найширший і якісний вибір товарів відомих українських і світових виробників: декоративну косметику, парфуми, засоби для догляду та гігієни, біжутерію, галантерею, товари для дому, подарунки і сувеніри.

 

З 2011 року мережа PROSTOR займається розвитком власних торгових марок. І вже сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні товари 20 брендів з позначкою «Тільки в PROSTOR». Вони відрізняються високою якістю, стильним дизайном і найголовніше - оптимальною ціною.

 

Портфель PL PROSTOR - це:
• жіночі серії: «Violetta», «Queen collection», «Glam collection», «Рецепти Любушки», «LORENA beauty», «LORENA Рrofessional», «FRESCO», «Flirty»;
• чоловічі серії: «Pixcell», «Grand collection», «Royal collection»;
• дитячі серії: «Друзяки діточок», «Bebis»;
• серії товарів для догляду: «NEO», «Tendresse de la Nature», «Vivafruts», «Yagoda»;
• household: «Bona», «Секрети господині», «Glanzen», «Super Diya».

 

З року в рік мережа PROSTOR розвивається і вдосконалюється, враховуючи всі потреби споживачів і тенденції розвитку ринку. Але незмінним для нас залишається турбота про те, щоб прийшовши в магазин PROSTOR, у покупців не виникало запитань щодо зручності та комфортності здійснення покупок, якості товару і рівня професіоналізму продавців-консультантів.

 

Ласкаво просимо в PROSTOR!

 

 

 

Документи і посилання

Річний звіт 2019

Фiнансовий звiт 2020