Безкоштовна доставка в точки видачі!

Про нас


PROSTOR – інноваційна, стильна і прогресивна мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті drogerie.


Історія успіху PROSTOR

це дорога від локального рітейлера, що в 2005 році відкрив свій перший магазин в європейському форматі в м. Дніпро, до одного з національних лідерів

18 років

безперервної роботи

Понад 427 магазинів

в 132 містах

Сьогодні бренд PROSTOR широко відомий у всіх регіонах України.

Формуючи асортимент магазинів, ми, перш за все, прагнемо не тільки відповідати формату «магазин біля дому», пропонуючи кожному покупцеві найелементарніші товари для побуту, але і створювати унікальний простір краси та догляду.Магазини PROSTOR пропонують своїм покупцям найширший і якісний вибір товарів відомих українських і світових виробників: декоративну косметику, парфуми, засоби для догляду та гігієни, біжутерію, галантерею, товари для дому, подарунки і сувеніри.

З 2011 року мережа PROSTOR займається розвитком власних торгових марок. І вже сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні товари 20 брендів з позначкою «Тільки в PROSTOR». Вони відрізняються високою якістю, стильним дизайном і найголовніше - оптимальною ціною.


Портфель PL PROSTOR - це:

Younika Super Diya Chibi-Ko Bebis Lorena beauty Druzyaki ditochok Viva Bona Glanzen Neo

З року в рік мережа PROSTOR розвивається і вдосконалюється, враховуючи всі потреби споживачів і тенденції розвитку ринку. Але незмінним для нас залишається турбота про те, щоб прийшовши в магазин PROSTOR, у покупців не виникало запитань щодо зручності та комфортності здійснення покупок, якості товару і рівня професіоналізму продавців-консультантів.


Ласкаво просимо в PROSTOR!