Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дитячі панчохи

Позиції 1-24 з 58

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Дитячі шкарпетки: вибираємо найкраще для дитини

Серед обов'язкових предметів гардероба дошкільнят і старших хлопців числяться дитячішкарпетки,вибирати які потрібно вміти правильно. Малюки носять цей предмет одягу навіть влітку під сандалі. Намагайтеся вибирати такий виріб, щоб в ньому не прілі і не перемерзали ноги, щоб воно не викликало алергічних реакцій. Як це зробити?

Купити дитячі шкарпетки недорого:вибираємо склад

Дитині найбільше підходять речі з натуральних матеріалів високої якості - бавовна, шерсть, шовк, пропускають повітря, в достатній кількості вбирають вологу і відповідні для комфортного відпочинку. До мінусів натуральних тканин відносяться швидка втрата початкового зовнішнього вигляду і поява катишків в процесі машинного прання. Шкарпетки з додаванням синтетичної нитки, як і колготки,зберігаються довше, але мають низьку гігроскопічність. Такий продукт не зможе поглинати вологу в необхідній кількості, і ноги у дитини будуть постійно потіти. З цієї причини експерти не рекомендують батькам купувати вироби з синтетики. 

Прагнучи досягти золотої середини, фірми-виробники комбінують натуральні і штучні матеріали в різних співвідношеннях з процентним переважанням перших. 

Визначаємо розмір 

Даний критерій впливає на рухливість дітей. У занадто маленьких шкарпетках п'ята валиться, а великі зберуться в шари. Обидва варіанти неприпустимі. До того ж, в «неправильних» шкарпетках зростає ризик травмоопасності. Вітчизняні стандарти вимірювання кажуть, що розмір виробу становить довжині стопи дитини. 

Як вірно визначити параметри? 

  1. Заміряйте дистанцію від краю п'яти до кінця великого пальця сантиметром або лінійкою. 
  2. Поставте ногу дитини на паперовий лист або картон, проведіть вимір. 
  3. Зіставте довжину стопи з інформацією в таблиці. Обов'язково вимірюйте ногу перед тим, як купити дитячі шкарпетки - малюки ростуть дуже швидко. 

Поради щодо використання 

Не забувайте міняти дитині шкарпетки не рідше, ніж раз в два дні - вони швидко забруднюються. Отже, вибирайте модель,з якої не буде труднощів під час сушіння. Утеплені зимові шкарпетки не потребують постійного догляду. Але під них потрібно підчіплювати більш тонкі вироби, щоб попередити свербіж і коросту на чутливій шкірі. Навесні і восени бажано одягати не дуже щільні, але і не дуже тонкі шкарпетки. Наприклад, бавовняні. Їх змінюють і перуть щодня.

Від старих шкарпеток потрібно позбавлятися вчасно - вони втрачають здатність боронити від морозів і не заважають стопі стосуватися взуття, що може призвести до утворення мозолів. До того ж, зношена річ - це неестетично. Вона здатна приносити психологічний дискомфорт малюкові. 

Шукаєте магазини дитячих шкарпеток? Звертайтеся в PROSTOR. Тут в режимі онлайн можна придбати товари від різних брендів за доступними цінами, вибрати які серед великого асортименту допоможуть досвідчені менеджери. Відшукавши потрібну продукцію, відправляйте її в віртуальну корзину і вкажіть свої контактні дані, потім оформляйте замовлення. Доставка доступна по містах України.