Безкоштовна доставка в точки видачі!

Зубні нитки

13 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Зубна нитка: як продовжити здоров'я зубів

Зберегти надовго сяючу посмішку допоможе зубна нитка – спеціальний помічник у щоденній гігієні. Цей пристрій очищає міжзубні проміжки за лічені хвилини та збільшує ефективність щоденного чищення. Навіщо це необхідно? Щоразу після їжі частинки їжі залишаються у важкодоступних для звичайного полоскання місцях. Вони стають головною причиною розвитку каріозних процесів.

Необхідність покупки

Сяюча і біла посмішка - те, чого прагне кожен. Крім стандартного огляду у стоматолога потрібно ретельно доглядати порожнину рота і вдома. Давно відомо, що легше запобігти розвитку хвороб, ніж лікувати. Тому гігієна рота – це те, що слід звернути пильну увагу. Недостатньо просто купити хорошу щітку та пасту. Вони очищають лише видимий наліт, тому не варто нехтувати допоміжними пристроями.

Зубна нитка є тонким скрученим матеріалом з просоченням. Вона видаляє наліт, дрібні залишки їжі, очищає поверхню з усіх боків. Застосовують пристрій після кожного прийому їжі. Якщо це важко, тоді можна залишити щорічний гігієнічний ритуал.

Де купити зубну нитку з урахуванням потреб? Це найпоширеніший продукт, який продається в будь-якій торговій точці. Але для якісного чищення потрібно віддавати перевагу перевіреним торговим мережам з великим асортиментом.

Правила використання

Придбання зубної нитки – важливий крок на шляху здорової посмішки. Але чи цього достатньо? Для гарантованого результату потрібно знати нюанси застосування:

  • Перед очищенням слід відмотати 30 см матеріалу.
  • Потім захоплюють його вказівними пальцями рук. Проміжок для очищення має становити приблизно 3,5 см.
  • Далі акуратно поміщають нитку на вибрану ділянку та очищають від забруднень. Важливо не робити різких рухів, працювати без натиску.
  • Для кожної ділянки має бути новий фрагмент флосу.

Ниткою можуть користуватися дорослі та діти віком від 8-ми років. Єдині, кому не слід таким чином очищати зуби – люди з яснами, що кровоточать, за наявності карієсу.

Як купити зубну нитку?

А як вибрати вигідний аксесуар і при цьому заощадити бюджет? Фахівці радять насамперед звертати увагу на матеріал виготовлення. Він визначає термін служби, зручність використання.

Виробники випускаються продукцію зі штучного матеріалу та шовку. Як перший використовується капрон, ацелат, нейлон. Це міцна, гігієнічна основа із тривалим терміном служби.

Перед покупкою потрібно врахувати низку факторів:

  • Зовнішній вигляд. Флоси бувають як плоскі, і круглі. Останній тип призначений для зубів із невеликими проміжками. А якщо такої особливості немає – підійде плоский.
  • Покриття. Зубна нитка може бути вощена або у стандартному виконанні. На початку використання бажано вибирати варіанти з нанесеним воском. Гладка поверхня м'яко очищує і не ушкоджує ясна. Досвідчені користувачі можуть звернути увагу на класичний варіант, ефективність якого вища.
  • Просочення. Виробники пропонують товари з нанесеним фтором, фторидом натрію, освіжаючим розчином. Вони діють як профілактика карієсу, зміцнення емалі та надають свіжості диханню.

У каталозі інтернет-магазину PROSTOR представлено продукцію від світових торгових марок – Sensodyne, Oral-B. Ціна на зубну нитку залежить від зовнішнього вигляду та бренду. Продукція підійде для людей із різним рівнем достатку. Доставка здійснюється по всіх містах України.