Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чоловічі дезодоранти та антиперспіранти

Позиції 1-24 з 105

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Особливості вибору чоловічих дезодорантів і антиперспірантів

Одним з найбільш популярний Догляду коштів чоловічій лінії залишається чоловічий дезодорант для боротьби з неприємним запахом. Але сьогодні на полицях магазинів з'явилося ще один засіб захисту від поту, іменоване антиперспірантами. Чим вони відрізняються один від одного, і який засіб слід вибрати, щоб відчувати свіжість протягом всього дня, ми цю годину розповімо. 

Відмінності дезодорантів від антиперспірантів

Більшість покупців не надає значення тому, що написано на етикетці флакона із засобом.Але це дуже важливо, адже дезодоранти і антиперспіранти мають різне спрямування дії. Так дезодорант:

  • Маскує запах поту, не забиваючи потові залози;
  • Діє нетривалий час (менше доби);
  • Наноситься двічі в день;
  • Не містить алюмінію та інших шкідливих для людського організму елементів.

Чоловік антиперспірант в свою чергу:

  • Блокує потові залози;
  • Маскує запах поту;
  • Діє протягом доби;
  • Містить шкідливі для організму цинк і алюміній;
  • Не рекомендується для повторного нанесення на брудну шкіру.

Як видно, і антиперспіранти, і дезодоранти володіють як плюсами, так і мінусами. Причому їх вплив залежить від індивідуальних особливостей організму покупця. Якщо у вас надмірне потовиділення, на одязі залишаються мокрі плями, що позбавляє вас впевненості, то краще купити антиперспірант чоловічий.Він забезпечує ефективний захист від поту протягом доби. Може наноситися не більше двох разів на добу на вологу шкіру. Якщо ви не плануєте вранці йти в душ, то можете використовувати його на ніч. 

Форми випуску та особливості вибору

Сьогодні у продажу можна знайти безліч різноманітних варіантів антиперспірантів і дезодорантів. Ці кошти для догляду за тілом пропонуються в твердій (у вигляді стіків), кремовою, гелевою формі випуску або у вигляді спреїв. Кожен варіант має свої переваги і недоліки.

Речовини з стіків розподіляються по кожному покрову плівкою, забезпечуючи якісний захист від поту. Але деякі з них залишають сліди на одязі. Захист також забезпечує і зручний у використанні кульковий дезодорант, але їм потрібно дати висохнути. Спреї не проникають глибоко, але вони зручні для розпилення на значну площу тіла.

При виборі засобу слід враховувати особливості тіла і ступінь потовиділення. Чоловікові з нормальним потовиділенням краще віддати перевагу дезодоранту. Людям, що страждають підвищеним потовиділенням, розумніше вибрати антиперспірант. Для усунення відразу декількох проблем купуйте твердий дезодорант-антиперспірант.

На окрему увагу заслуговують лікувальні варіації, які можна наносити раз на 4 дні. У їх складі немає небезпечних для здоров'я елементів. Однак коштують вони на порядок дорожче звичайних дезодорантів. Але це в повній мірі компенсується мінімальною витратою, а також тим, що, завдавши засіб один раз, ви можете надовго забути про неприємний запах поту. Крім того, цей невидимий дезодорант не залишає слідів на одязі. 

Де купити потрібний засіб

Антиперспіранти і чоловічі дезодоранти купити ви можете в інтернет-магазині Prostor. У нашому каталозі представлено широкий вибір даних коштів від світових брендів.Вони освіжають, перешкоджають потовиділенню, прекрасно маскують запах і надають антисептичну дію. Ми напряму працюємо з виробниками, не вдаючись до послуг посередників. І тому у нас ви можете придбати товари недорого.В інтернет-магазині Prostor знайдете той засіб, який підійде вам і створить воістину надійний захист на великий часовий період!