Безкоштовна доставка в точки видачі!

Щипці для вій (керлер)

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Особливості вибору щипців для вій

Альтернатива хімічну завивку - щипчики для вій,які також називаються «Керлер». Результат використання даного інструменту зберігається на 24 год. Щипці не травмують вії, на відміну від хімічної завивки. Сьогодні в магазинах України можна знайти різні види подібних інструментів,тому, якщо плануєте купити Керлер, ознайомтеся з особливостями його вибору. 

Різновиди керлеров

Щипчики для завивки вій поділяються на такі типи: 

  1. Механічні. Популярний тип керлеров. Чи безпечні, не ушкоджують шкірний покрив і вії. Можуть використовуватися як новачками, так і майстрами в салонах краси. Забезпечують природний вигин, навіть якщо вії мають невелику довжину. Для збільшення терміну збереження вигину злегка розігрійте щипчики перед виконанням процедури. Можна використовувати нагріту воду, фен. 
  2. Термічні. Такий Керлер для вій забезпечує помітний вигин завдяки спеціальному механізму нагріву. Під'єднується до електромережі або розігрівається від акумуляторної батареї до необхідної температури. Завдяки нагріванню завивка здійснюється за секунди, а вигин зберігається довгий час. Недоліком термощіпців полягає в тому, що вони можуть висушити і деформувати стрижень волосків. Якщо плануєте застосовувати такі щипці,почніть користуватися живильними гелями або маслами, які відновлюють структуру волосся. 
  3. Для нарощених вій. Такі вії потрібно завивати безпечними керлеров з пластмаси з м'якими затискачами. 

Правила вибору щипців для завивання вій

Якщо у вас тонкі, але слухняні вії, значить, вам не потрібно інтенсивно впливати на них для створення вигину. Можна придбати механічні щипці. Для завивки невеликих, але жорстких вій, варто придбати термощіпци, що працюють на електриці. 

Керлер повинен бути зручний саме для вас. Перевірте, чи надійно закріплені всі його елементи, упевніться, що на ручках немає подряпин, зазубрених ділянок. Пластинки повинні з'єднуватися без зусиль і бути надійно зафіксовані. Не рекомендується купувати надто великі щипчики, так як їх незручно використовувати. 

Оцініть якість накладок. Вони повинні бути виготовлені з высокоплотной гуми. Чим більше товщина накладок, тим краще Керлер. Не рекомендується купувати щипці, оснащені тонкими силіконовими наклейками без надійної фіксації. 

Де придбати щипчики для завивання вій

Керлер купити можна в інтернет-магазині Prostor. Купівля в онлайн-режимі не займе більше 2-х хвилин. У нас можна недорого придбати якісні щипці для вій від різних виробників. Однак не варто гнатися за брендами - куди важливіше тип керлеров (механічний, термічний, для штучних вій) і його ціна.