Безкоштовна доставка в точки видачі!

Щипці та кусачки

6 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Щипчики для манікюру:як не помилитися з вибором

Для поліпшення зовнішнього вигляду нігтів потрібно використовувати щипчики для манікюру,які також називаються кусачками. Щипці для нігтьових пластин дозволяють відрізати зайві частини нігтя. Також у продажу є кусачки для кутикул.При виборі подібних інструментів потрібно враховувати кілька важливих критеріїв, з переліком яких можна ознайомитися далі. 

Ключові критерії

Перше, що необхідно врахувати - це матеріал виготовлення. Якісні інструменти виробляються з медичної нержавіючої сталі. Вони володіють матовою поверхнею, стійкі до корозійного впливу, отже, мають тривалий експлуатаційний період. 

Другий фактор - якість заточки. Щипці не повинні обривати шкіру, зажовувати її, залишаючи сліди. Інструмент повинен забезпечувати м'який і плавний зріз. Кращі пристосування - це ті, які заточені ручним способом. Оцінити якість заточування можна за допомогою пакета з поліетилену - якщо щипці моментально прокусив його, значить, вони заточені добре. 

Третій критерій - хід роботи кусачок. Вони не повинні зрізати ніготь занадто туго і різко відскакувати, так як це може призвести до травми. Зверніть увагу на пружину, яка може бути одинарному, подвійному або спіральної. Тут все залежить від ваших уподобань, головне - зручність експлуатації і м'який хід інструменту. 

Корисні рекомендації

Підбираючи обрізні кусачки для нігтів, враховуйте наступні рекомендації: 

  1. Оцініть якість ріжучої кромки. Коли леза зведені, повинен залишатися маленький проміжок. При слабкому натисканні просвіт повинен зникати. Переконайтеся, що леза розташовані на одному рівні, не містять подряпин, зазубрених ділянок. В іншому випадку доведеться відразу після покупки заточувати кусачки. Рекомендована довжина ріжучої кромки - 0.4-1 см. 
  2. Не варто повністю покладатися на рекомендації подруг, навіть якщо вони працюють в манікюрному салоні. Все залежить від особливостей вашої кисті. Потримайте щипчики в руці, упевніться, що в лівій руці вони лежать так само зручно, як і в правій. 
  3. Якщо не маєте досвіду використання щипців, підбирайте кусачки з маленьким кутом нахилу. Так ви будете краще відчувати захоплення і мінімізуєте ймовірність випадкового зрізу зайвого. Людям з досвідом варто придивитися до щипцам з великим кутом нахилу (від 20 градусів), який покращує огляд нігтьової області. 

Де придбати кусачки для нігтів

Ціна кусачок залежить від виробника інструменту, а також від матеріалу, з якого вони виготовлені. Найдорожче коштують щипці з нержавіючої сталі. Підвищена ціна обумовлена стійкістю таких кусачок до корозії. Купити щипчики для манікюру недорого можна в інтернет-магазині Prostor. Потрібно оформити замовлення на сайті, вказавши необхідну інформацію у спеціальній формі та відправити заявку. Можна відразу купити ножиці,Керлер і інші манікюрні приладдя. Ми виконуємо доставку замовлених товарів по всій Україні.