Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чоловіча косметика для обличчя

2 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

 

Косметика для чоловіків: що це і як її використовувати

 Чоловікам теж не чужий догляд за собою, тому чоловіча косметика для обличчя користується популярністю та попитом. Усі відомі бренди вже давно взяли цей факт на озброєння та регулярно випускають лінійки доглядових засобів, призначених для чоловічої половини населення.

Чоловіча косметика для обличчя: власний набір засобів

 Чоловіча косметика для шкіри обличчя відрізняється від жіночої. Цьому сприяє низка чинників:

  • різні потреби щодо догляду;

  • відмінності у чутливості шкіри;

  • різні види очищення.

Жінки, які користуються косметикою, потребують агресивніших засобів з великою кількістю активних речовин. У той час, як чоловікові буде досить легших товарів.

Чоловіча косметика також підбирається виходячи з типу шкіри, наявності проблем та подразнень, особливостей. Важливо враховувати наявність можливої ​​алергії та інших факторів.

Особливості чоловічої шкіри

 Косметика для чоловічої особи відрізняється від інших засобів через різницю в особливостях шкіри. У чоловіків вона більш щільна та має іншу кислотність. Завдяки великій кількості капілярів відтінок шкіри відрізняється від рожевого до темно-червоного.

Відмінна перевага чоловічої шкіри – високий вміст колагену у клітинах, цей фактор уповільнює процес старіння. Він проходить за іншим типом, ніж у жінок.

Вибір косметичних засобів

 Тільки визначившись з типом шкіри можна приступати до вибору засобів. Чоловіча косметика для догляду за обличчям бореться з недосконалостями, якщо неправильно підібрати кошти, це посилить ситуацію.

Базовий набір складається з крему для обличчя, гелю для вмивання та тоніка. До вибору засобів для гоління також важливо підходити з усією відповідальністю. Правильно підібрані товари доповнюють дію один одного, посилюючи ефект впливу.

Нехтування базовим доглядом викликає подразнення, сухість, передчасну появу вікових змін.

Класифікація чоловічої косметики

 Асортимент продуктів змусить легко, змусить розгубитися, тому важливо знати, які конкретно кошти необхідні, і як підібрати.

Засоби для гоління

Чоловіча косметика включає в себе десяток коштів для гладкого і комфортного гоління. Враховуючи частоту проведення цієї процедури, саме від правильно підібраної піни чи гелю залежить стан шкіри обличчя.

Бажано, щоб у складі концентрація шкідливих речовин була зведена до мінімуму, варто орієнтуватися на ті продукти, які містять натуральні природні компоненти.

Після процедури рекомендується не забувати про лосьйон. Він:

  • заспокоює;

  • зволожує;

  • знезаражує шкіру.

Чоловіча косметика для обличчя та шиї

 Погодні умови, вітер, сонце та опади негативно позначаються на стані шкіри. Тому косметологи рекомендують купити чоловічу косметику для обличчя.

У літній період буде достатньо легкого крему та лосьйону для підтримки гарного стану покриву. Бажано, щоб у складі був SPF. Взимку потрібно придбати більш щільні косметичні продукти, які живлять та забезпечують шкіру необхідними речовинами.

Важливість антивікових засобів

Після 30 років чоловіки також потребують підтримки зовнішнього вигляду шкіри. Тому вибирати кошти рекомендуються з урахуванням віку, орієнтуючись на маркування на упаковках.

Вибрати для себе чи свого коханого натуральну чоловічу косметику можна у нашому інтернет-магазині за приємною ціною. Ми надаємо послугу доставки Україною, незалежно від віддаленості населеного пункту. Великий вибір засобів дозволяє підібрати вироби під шкіру із різними особливостями. Гарантуємо якість продукції, що продається.