Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для відбілювання зубів

5 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засоби для відбілювання зубів

У людей відтінки емалі розрізняються, а відбілюючі смужки для зубів дають можливість відновити їх. Крім смужок, можна використовувати олівці, капи, зубні пасти. Вони допоможуть стати володарем прекрасної посмішки, навіть якщо ви любитель кави або вина.

Різновиди відбілюючих засобів

Емаль псується через їжу, напоїв, куріння, недотримання правил гігієни ротової порожнини. Сьогодні використовуються такі засоби для відбілювання зубів: 

  1. Олівці для освітлення. Відбілюють емаль на 0.5-3 тони. Володіють зручною формою, що забезпечує обробку поверхні зубів. До плюсів відносяться невисока вартість, зручність експлуатації, можливість наносити відбілювач тільки на проблемні частини ротової порожнини. 
  2. Відбілюючі капи. Пристосування, що надягають на нижню і верхню щелепи. Діляться на стандартні і термопластичні (після нагрівання змінюють форму). Для більшої ефективності потрібно застосовувати їх в комбінації з висвітлюючим гелем. 
  3. Освітлюючі смужки. Липкі стрічки з діючими речовинами. Практичні, зручні і дієві. До плюсів зараховуються можливість точно дозувати активні елементи, швидке вплив на зубну емаль, відсутність дискомфортних відчуттів при використанні. 
  4. Пасти для відбілювання. Доступний метод освітлення зубів в домашніх умовах. До складу входять особливі елементи і частинки, поступово освітлюється емаль. Недолік - малоефективні. 

Рекомендації по вибору і застосуванню

Звичайні капи універсальні, мають невисоку ціну, однак ефективність їх невисока. Термопластичні пристосування щільно прилягають до зубної емалі, такі кошти для відбілювання зубів купити можна тим, хто хоче домогтися максимального ефекту без відвідування стоматологічної клініки. 

При виборі гелю потрібно звертати увагу на його склад. Безліч гелевих засобів включають в себе водневу перекис в різних концентраціях (від 5 до 7.5 відсотка). Є гелі, засновані на карбамідної перекису, концентрація якої не перевищує 15 відсотків. 2-й варіант м'якше діє на зуби, але має меншу ефективність. 

Після висвітлення рекомендується записатися на реминерализующу терапію в стоматологічній клініці. Доктор виконує нанесення особового складу, що містить фтор, на зуби. Завдяки цьому емаль наповнюється корисними елементами, відновлює свої захисні функції. 

Купивши необхідне відбілюючий засіб, вивчіть його протипоказання, прописані в інструкції. Не можна використовувати відбілювачі тим, хто страждає захворюваннями пародонту, алергією на елементи зі складу засобу. 

Набути професійних відбілюючі засоби недорого можна в нашому інтернет-магазині Prostor. Також ми пропонуємо доставку товарів по всій території України,що спрощує процедуру покупки. Можна кошти для відбілювання зубів купити і в наших оффлайн магазинах. Ціна на косметичні засоби залежить від конкретного виробника.