Безкоштовна доставка в точки видачі!

Господарські товари

Позиції 1-24 з 732

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Незамінні помічники у побуті – господарські товари

Таке звичне кожному поняття, як господарські товари, має на увазі під собою широкий асортимент продукції, що використовується для побутових потреб. Сюди включені предмети підтримки чистоти вдома, готування тощо.

Інтернет-магазин господарських товарів від виробника: асортимент

Сучасна класифікація поділяє вироби для побуту на такі категорії:

  • Кухонні – найчисленніша сфера застосування. Йдеться про мірні ємності, судки, серветниці і все інше, здатне зробити кухню функціональнішим і комфортнішим. Більшість предметів цієї категорії виготовлені з практичного пластику.
  • Товари для пікніка, пов'язані з експлуатацією мангалу: шампури, грати, вугілля, тріски тощо.
  • Ремонтні аксесуари виконують допоміжну функцію. Це полімерні тари, плівки, скотч.
  • Універсальні побутові вироби – прищіпки, вантузи, горщики для квітів.

Асортимент госптоварів регулярно поповнюється, удосконалюючись та розширюючись. З'являються креативні методи спростити побут та полегшити працю господарок, підняти ефективність ведення домашніх справ у вигляді практичних виробів. Тому предмети для побуту - категорія, що постійно розвивається.

Вибираємо кухонну губку

Найбільш використовується на кухні річчю є губка. Оскільки вона безпосередньо контактує з посудом, її вибір повинен відповідати гігієнічним нормам.

Практична домогосподарка має кілька видів виробу, адже кожне призначене для миття різних виробів у певних ситуаціях.

  • Поролонові губи - найпопулярніші, вигідні та недорогі. Вони м'які, добре вбирають воду і добре спінюють миючий засіб. Однак поролон недовговічний і не здатний відмити сильно забруднений посуд. А ось зі склом, керамікою, порцеляною губка справляється на «ура». При покупці простежте, щоб матеріал був пружним – такий виріб зручніший в експлуатації та прослужить довше. Дрібноабразивна тканина на одній із сторін допоможе впоратися з видаленням присохлої та підгорілої їжі.
  • Металевий різновид необхідний роботи зі сковорідками, казанами тощо. Вироби із дротяних переплетень найдовговічніші, але до них міцно пристають частинки їжі та жиру. Більш зручна та делікатна по відношенню до посуду металева стружка.
  • Губки з мікроволокна довговічні та ефективно очищають поверхню від будь-яких забруднень, проте можуть розсипатися у процесі кропіткої роботи, стаючи жорсткими для рук.
  • Губки на пластиковій ручці – компромісне рішення для людей із проблемами шкіри та алергією на миючі засоби.

Купити господарські товари: обираємо освіжувачі повітря

Сторонні запахи присутні у кожному приміщенні – з туалету, кухонна кіптява, тютюн. Боротися з ними допомагають освіжувачі повітря, підтримуючи приємний аромат у кімнаті.

Найпопулярніший вид – аерозоль. З його допомогою можна знищити різальний запах одним натисканням. Максимальний ефект від застосування триває до 2 годин. Серед ароматів освіжувачів у формі аерозолю попит мають хвоя і лимон. Не слід надмірно захоплюватися використанням засобу, оскільки його хімічна складова не надто корисна для навколишнього середовища.

Спеціально для туалету виготовляються блоки, які бувають двох видів – підвісні та стики. Перші кріпляться на обідок унітазу, другі клеяться усередину. Працювати з ними потрібно у гумових рукавичках.

Доступні ціни на господарські товари в інтернет-магазині PROSTOR – привід вибрати саме для його покупки. Консультант допоможе підібрати потрібний товар серед великого асортименту каталогу. Залишайтеся з нами, стежте за новими надходженнями та не пропустіть вигідні акції!