Безкоштовна доставка в точки видачі!

Чоловіча парфумована вода

21 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Парфумована вода для чоловіків:який вибрати аромат?

Створити на шкірі, волоссі, одязі певний приємний аромат допоможе парфюмированная вода длячоловіків,до якої зараховуються ароматичні рідини, що містять приблизно 20 відсотків масла. Вона утримується на тілі 3-4 години, включає в себе достатню кількість спирту, має виражену шлейфом. Це хороший варіант парфуму для денного, вечірнього часу. 

Шлейф, сезонність і стійкість парфуму

Шлейф (сійяж) - це дистанція, на якій можна відчути запах парфумів від його власника. Якщо аромат відчуває тільки носій парфуму, це означає, що сійяж практично відсутня. Середній шлейф дозволяє відчути запах на дистанції витягнутої руки, хороший - на відстані 2 метрів. Чоловіча парфумована вода з великим шлейфом підійде для використання на вулиці, в просторому приміщенні або на заході, де багато людей. В офісному приміщенні або маленькій квартирі рекомендується використовувати парфуми, що відчувається близько до носія. 

У різні сезони року одна і та ж парфумерна вода може відчуватися по-різному. Наприклад, запахи, для яких характерні солодкість, деревні, прянощі в жарку пору можуть мати надто різке, задушливе звучання. Свіжі аромати в холоди можуть майже не відчуватися або створювати некомфортну, прохолодну атмосферу. 

Стійкість характеризує час, протягом якого зберігається запах парфумів. Вона залежна від аромату парфумерної води: 

  • найслабше парфум із запахом моря, цитрусів, який утримується 4-6 годин; 
  • трохи більше тримаються запахи квітів, фруктів - до 8 годин; 
  • найдовше зберігаються шипровие, східні, деревні запахи - більше 10 годин. 

Парфуми для дня і вечора

Для денного часу, коли йде навчальна / трудова діяльність, оптимальний парфум,що відрізняється стриманістю, легкістю, свіжими акордами води, квітів, цитрусів. Така парфумована вода допоможе підбадьоритися, налаштуватися на позитив, роботу. 

Вечірньої пори рекомендується зупинити вибір на стійкою парфумерії, аромат якої відрізняється емоційністю, насиченістю. Наприклад, це може бути парфум із запахом троянди, солодких екзотичних квіток, прянощів. 

Вибір парфумерної води для чоловіків

Чоловіча парфумерія звучить більш важко, ніж жіноча, включає в себе шипровие і фужерні нотки, володіє великим сійяжем. Вибирати її потрібно по ситуації. Для роботи оптимальні класичні свіжі запахи, поєднувані з дрес-кодом офісу. Аромати, яким притаманні романтичність, солодкість, спортивність не підходять для ділових зустрічей, важливих переговорів. 

Для відпочинку підійдуть свіжі нотки цитрусів, моря. Аромат подібної парфумерії посилиться від теплого повітря. Запах для спортивних занять та активного відпочинку повинен звучати яскраво, свіжо, тонізувати організм. Це можуть бути пряні, цитрусові, перцеві аромати. Для зустрічі з дівчиною підійдуть запахи з ванільними, слівковимі, мускусними нотками. Вони відрізняються стійкістю, ненав'язливість. 

Рекомендується мати кілька видів парфумерної води на різні випадки життя. Не варто намагатися відшукати універсальний варіант, який підійде і для офісу, і для зустрічей з дівчиною, і для посиденьок з друзями, і для спортивних тренувань. 

Парфумовану воду чоловічу купити можна в інтернет-магазині Prostor. Виберіть відповідну парфумерію з каталогу і оформите замовлення. Ціна парфумерної води у нас не завищена, а значить, можна купити відмінний парфум недорого.Каталог включає в себе найрізноманітніші види парфумерної води. Передбачена оперативна доставка за адресою, вказаною покупцем при оформленні замовлення.