Безкоштовна доставка в точки видачі!

Картриджі для води

1 елемент

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Фільтри та змінні картриджі для питної води

Очищення водопровідної води одна з основних задач сучасної людини. Через несприятливі екологічних умов і незадовільного стану комунікацій рідина,яка надходить з крана, в деяких містах непридатна для пиття. Вирішити проблему допомагають побутові фільтри.Одним з основних елементів очищає системи є картридж для води.Це змінний аксесуар, який вимагає своєчасної заміни

Картриджі для води:продукція ТМ Бар'єр

Для очищення питної води в домашніх умовах використовують різні типи пристроїв, серед яких фільтр-глечик Barrier. Виготовляє прилади й знімні касети торгова марка «BWT Barrier» з 1993 року, сьогодні продукція відома на європейському та азійському ринку. Моделі створюють в конструкторському бюро компанії, новий винахід тестую на фокус-групах.

Фільтр-кувшін нового покоління Бар'єр Норма Індиго ефективно очищає рідина від шкідливих домішок і зберігає корисні властивості води. Він не вимагає підключення до водопроводу, що дозволяє використовувати його далеко від міста, де немає комунікацій. Компактний настільний прилад складається з двох ємностей і фільтрує колби. На тлі аналогічних виробів модель відрізняє місткий глечик для чистої води і об'ємна воронка, яка наповнюється рідиною для фільтрації. Елементи пристрою виготовлені з екологічно чистого матеріалу.

Переваги вироби:

 • оригінальний дизайн;
 • просте обслуговування;
 • якісне очищення води;
 • доступна ціна.

Як і всі побутові прилади, за фільтром потрібно належний догляд. при тривалому використанні і несвоєчасної заміни картриджа стінки судини покриваються водоростями, утворюється бактеріальний наліт, елементи засипок вимиваються.

Картриджі для води:види

Основним елементом приладу є картридж. Він має форму циліндра, який наповнений фільтруючим матеріалом:

 • активоване вугілля - очищає від хлору;
 • іонообмінна смола - затримує мікроелементи хімічного походження, пом'якшує рідина;
 • іони срібла - знищують бактерії;
 • волокнистий матеріал - затримує тверді домішки.

Нижня частина корпусу і кришка з отворами. Верхню ємність наповнюють водою, під силою тяжіння вона просочується через фільтр і опускається в глечик.

В асортименті картриджі для водяних фільтрів трьох категорій:

 • універсальні;
 • стандарт;
 • для пом'якшення жорсткої води.

Щоб вода приносила користь організму, потрібно своєчасно проводити заміну картриджа. Обслуговування приладу не вимагає професійних знань і навичок, послідовність дій указу в інструкції. Ресурс змінного елементу складає 1-3 місяці, параметр залежить від хімічного складу і ступеня забруднення рідини.

Картриджі для води в магазині PROSTOR

Фільтруючий елемент очистить воду і захистить організм від негативного впливу. Вибір залежить від параметрів пристрою і якості рідини в трубопроводі. Пропіленових волокно очищає від механічних домішок. Фільтруючий матеріал затримує іржу, бруд, дрібні піщинки. Вугілля очищає воду від хлору і мікроелементів хімічного походження. Для зниження жорсткості рідини використовують пом'якшуючі фільтри.Вони позбавлять воду від надлишку солі і хімічних елементів, які при кипінні утворюють накип.

Купити якісні змінні елементи для фільтрів можна в магазині PROSTOR. Скористайтеся послугами нашого магазину і зробіть замовлення за допомогою інтернету або зв'яжіться з менеджерами порталу.