Безкоштовна доставка в точки видачі!

Захисні маски для обличчя

1 елемент

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Купити захисну маску для боротьби з вірусами

Якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я і самопочуття близьких, то неодмінно повинні купити маску на рот або респіратор. Ці фільтруючі засоби здатні запобігти попаданню в дихальні шляхи організму шкідливих мікробів і мікроорганізмів, які знаходяться в повітрі. Маска - це виріб індивідуального захисту від інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Вона знижує ризик зараження здорової людини при контакті з хворим.

Маска також охороняє органи дихання від шерсті, пилку, пилу. Медичний виріб потрібно надягати акуратно. Воно повинно щільно закривати ніс і рот. Не можна носити маску в кишені або на шиї. Ніякі методи стерилізації не повертають їй захисні властивості. Тому, якщо ви зняли виріб, то негайно викиньте його, тримаючи за гумки.

Чим відрізняються одноразові маски від багаторазових?

Вибір захисного засобу для особи залежить від мети його застосування. Одноразові маски найчастіше використовують для відвідування медичних установ або місць з великим скупченням заражених інфекцією людей. Можна купити багаторазову маску на кожен день. У ній зручно перебувати в транспорті, магазині, навчальному закладі, на роботі.

Термін експлуатації одноразових масок - 2-3 години, і складаються вони з нетканого матеріалу спанбонда, флизелина. Тканинні багаторазові можна носити не один день, і їх виробляють з натуральних тканин. Кожен виріб має м'які гумки, які надягають на вуха. Вони не тиснуть і не натирають, тому дозволяють носити маску довгий час.

Різновиди масок

У каталозі на сайті представлені засоби захисту для особи від українських виробників:

  1. Багаторазові маски, виготовлені в Україні - з натуральних матеріалів. Вони щільно прилягають до особі, яка не ускладнюють дихання людини. Такий засіб захисту можна носити кілька годин поспіль, не знімаючи. Але після використання обов'язково слід попрати в пральній машинці або пропрасувати праскою з парою.
  2. Тришарова одноразова маска для обличчя на гумці виготовлена з полімерного нетканого матеріалу (флізелін, спанбонд). Її можна носити до тих пір, поки не стане вологою від дихання людини. Після цього засіб захисту підлягає утилізації. Його не можна використовувати повторно. Купіть одноразову медичну маску. У житті настане ще не один випадок, коли вона вам знадобиться.
  3. Маска багаторазового використання для дітей від 6 до 12 років призначена для школярів, складається з тканини і флізеліну. Її можна прати і прасувати кожен день. Дитяча маска має менший розмір, ніж звичайна (для дорослої людини). Купіть захисну маску для обличчя, і вашому малюкові не будуть страшні шкідливі віруси і бактерії, які знаходяться в повітрі.

Піклуйтеся про своє здоров'я, адже це найцінніше, що у нас є! Під час епідемії захворювань Грипу та ГРВІ маска - це перший засіб захисту. Саме тому вона повинна бути в аптечці кожної людини.

Захисні маски в PROSTOR

  • Україні купити багаторазову маску можна в інтернет-магазині PROSTOR. На вибір представлені засоби захисту для особи різних кольорів багато-, одноразового використання для дорослих і дітей. У розділі «Медичні товари» завжди є в наявності антибактеріальні засоби, антисептики, рукавички за доступною ціною. Доставку здійснює компанія «Нова Пошта» до потрібного відділення або кур'єром до дверей клієнта. Ви можете отримати посилку з товаром протягом декількох днів після оформлення замовлення.