Безкоштовна доставка в точки видачі!

Аксесуари для педикюру

16 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Найпотрібніші аксесуари для педикюру

Турбота про гігієну і естетичної привабливості нігтьових пластин на ногах - справжнє мистецтво, в якому велике значення мають аксесуари дляпедикюру,призначені кожен для певної мети.

Видалення і очищення

Початок косметологічної процедури не відрізняється чистотою, але гранично важливо - адже необхідно не тільки видалити все зайве, а й підготувати базу для подальших дій. А також в процесі - не завдати зайвих, необґрунтованих пошкоджень нігтьової пластини і шкірних покривів.

Набір базових інструментів, які використовуються для порушення педикюру, включає в себе:

  1. Книпсер - механічні щипці для стрижки нігтів, специфічна форма яких дозволяє виконувати завдання безболісно і легко, без тріщин і нерівних країв.
  2. Верстат - призначений для делікатного видалення загрубілої шкіри зі ступень.
  3. Пушер - найчастіше це двосторонній інструмент з лопаткою для зрушування кутикули на одному кінці і тримерами або гострим зубчиком на іншому. В якості альтернативи пушер, можна використовувати одноразові м'які палички з деревини апельсина.

В останню чергу використовують особливу щітку - для того, щоб в кілька легких рухів видалити з пальців ніг утворилися забруднення і нігтьову пил. Для очищення на різних етапах роботи використовують безворсові серветки.

Плануючи придбати аксесуари для педикюру та відповідне обладнання, також бажано звернути увагу на спеціальну ванночку. Зануривши в яку ноги, можна розпарити мозолі, пом'якшити кутикули і просто - з задоволенням розслабитися. Кращі моделі можуть коштувати недорого,але мати додаткові функції, наприклад, вібромасажу або оздоровлення нігтів ультрафіолетом.

Удосконалення і перетворення

Баф можна назвати аксесуаром, що стався від пилочки, але набагато більш ефективним. Його межі з різною абразивністю, що варіюється від 60 до 460 грит, дозволяють майстру виконувати багато завдань:

  1. Полірувати нарощені нігті, готуючи їх до фінального покриття.
  2. Видаляти загрубілу шкіру з околоногтевих валиків.
  3. Запечатувати відшарування пластини, продовжуючи «час шкарпетки» декоративного покриття, а також оберігаючи її від подальшого руйнування.
  4. Шліфувати нігтьові пластини.
  5. Надавати нігтям остаточну потрібну форму.

Поява в каталогах бафов не знецінилися звичні, класичні пилочки - вони як і раніше затребувані, особливо тоді, коли потрібно підправити нігті не в салонних, а в повсякденних умовах. Адже на відміну від бафов, вони мініатюрні і легко поміщаються в косметичку.

Що ще потрібно для догляду за нігтями

Перераховані аксесуари дозволяють виконувати процедуру не тільки педикюру, а й манікюру, тобто, по суті, вони мають універсальне призначення.

Крім них також використовують роздільники для пальців, затискачі для зняття гель-лаку і багато іншого. Широкий асортимент товару в Україні представлений в інтернет-магазині Prostor. Тут можна придбати за привабливою ціною лаки для нігтів і всякі дрібниці, які використовуються для їх декорування.

І звичайно, турбота про нігті для доглянутості та краси не обмежується тільки інструментами, а й вимагають відповідної косметики. Наприклад, для розм'якшення кутикули, крім ванночки, можна швидко використовувати гель. При шліфуванні бафом нігтів, часто застосовують лікувальні масла. Величезне значення має застосування спеціальних засобів - лосьйонів, скрабів, кремів і масок на регулярній основі, що дозволяє кожен раз виконувати досконалий манікюр чи педікюр.