Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дезодоранти для ніг

1 елемент

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Дезодорант для ніг: вирішення делікатного питання

Деякі проблеми не прийнято обговорювати вголос, але це не означає, що їх не потрібно усувати – дезодорант для ніг стане порятунком у разі підвищеного потовиділення. Косметичний засіб допоможе розібратися з темою, яку не можна ігнорувати.

Купити дезодорант для ніг: призначення

Величезна кількість потових залоз розташоване на підошвах та зовнішніх сторонах стоп. У нормі людський піт не повинен мати специфічний запах, але коли в ньому починають розмножуватися бактерії, ситуація набуває іншого характеру. Майже цілий день ми ходимо в закритому взутті, створюючи сприятливе середовище для поширення шкідливих мікроорганізмів, особливо якщо черевики виготовлені з неякісного матеріалу. Погіршують ситуацію синтетичні шкарпетки, колготки. Тому саме у цій зоні запах найбільш уїдливий.

У 21 столітті люди навчилися справлятися із зайвими «ароматами» не лише з пахв, а й у районі стоп, створивши дезодорант від запаху ніг. Продукт виконує дві основні завдання:

  • Боротьба з бактеріями, що здійснюється за рахунок антибактеріальних компонентів, що входять до складу. Вони борються з мікроорганізмами та попереджають розвиток грибка.
  • Маскування неприємного запаху завдяки ароматам. Оскільки асортимент ароматів дезодоранту-спрею для ніг не такий великий, як у звичних аналогів для пахв, представлений зазвичай трав'янистими запахами, рідше це м'ята, ментол, цитрусові. Іноді аромати у складі зовсім відсутні – такий засіб виконує суто антибактеріальну функцію.

Дезодорант покликаний знизити потовиділення, звужуючи канали, що потовиводять. Для цього до нього додають цинк, алюміній, хром. Засіб безпечний для людини за умови, якщо він не зловживатиме ним, а також якщо у нього відсутня алергія на інгредієнти, що входять до складу. Уникайте продукції з підвищеним вмістом консервантів, барвників, ароматів, віддаючи перевагу натуральним інгредієнтам та рослинним екстрактам.

Додатково дезодорант може мати тонізуючу, охолоджувальну, заспокійливу, пом'якшувальну дію. Ви маєте можливість купити дезодорант-спрей для ніг, виріб у формі крему або кулькового ролика. При виборі відштовхуйтеся від того, яка функція цікавить вас насамперед і яка форма випуску зручніша для вас.

Як користуватися?

Дезодорант слід наносити на сухі чисті ноги. Після нанесення не можна відразу одягати шкарпетки та взуття – дайте засобу вбратися.

Попри поширену оману, дезодорант не є чисто жіночим косметичним засобом. Навпаки, чоловіки частіше стикаються із проблемою неприємного запаху ніг, тому антиперспірант їм навіть потрібніший. Другий хибний стереотип свідчить, що виріб частіше використовується в літній період, тому що на вулиці стоїть спекотна погода. Насправді взимку, коли ми більшу частину дня проводимо у теплому взутті і не маємо можливості перевзутися на роботі, ступні пітніють сильніше – і потреба дезодоранту зростає.

Доступна ціна на дезодорант для ніг в інтернет-магазині PROSTOR поєднується з високою якістю. Серед великого каталогу ви обов'язково знайдете відповідний варіант!