Безкоштовна доставка в точки видачі!

Точилки для косметичних олівців

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

 

Привести в порядок олівці для очей, губ і брів допоможе точилка для косметичних олівців,виконана з пластика або металу. На ринку присутня безліч пристосувань, відмінних один від одного розміром, формою і дизайном. Об'єднує їх одне - необхідність обов'язкової присутності в жіночій косметичці.

Точилка для косметичних олівців:як вибрати

Заточити олівець можна і канцелярським, і кухонним ножем. Однак існує ризик зіпсувати косметичний продукт або отримати травму у вигляді порізу.

При виборі точильного інструменту слід звернути увагу на наступні аспекти:

  1. Леза. Розташування під різними кутами дозволяє якісно заточити олівець, не пошкоджуючи стрижень. Останній відрізняє підвищена крихкість, так як в його склад входять пом'якшувальні компоненти і жир. Грамотно розташовані леза залишають не дуже довгий, але при цьому гострий кінчик.

  2. Якість деталей. Сумлінні виробники використовують для виготовлення лез тільки високовуглецеву сталь, завдяки чому заточка проводиться швидко. Важливий і матеріал корпусу. Косметичні точила для олівців найчастіше виготовляються з пластика. Вони компактні і мало важать. Присутні на ринку і сталеві інструменти. Їх вибирають любительки довгих вузьких стрілок.

  3. Конструкція. Багато точила обладнані декількома отворами різного діаметру. Це пов'язано з мінливими «габаритами» лайнерів. Маркери для брів мають середню товщину, лайнери для губ вже і більш витягнуті.

Також слід придивитися до конструкції точилок. Розрізняють відкриті і закриті види. Перші легко чистяться, зате за другими не потрібно прибирати сміття.

Професійні візажисти для нанесення макіяжу краще інструменти, у яких регулюється кут заточки. При цьому вони обов'язково дивляться на наявність кріплення у леза. Це питання зручності і безпеки.

Купити точило для косметичних олівців

В інтернет-магазині Prostor.ua представлений великий вибір якісних і безпечних точилок для косметичних лайнерів і маркерів.

Нас вибирають з наступних причин:

  • доступні ціни на більшість позицій (нижче, ніж у конкурентів);

  • великий асортимент продукції (більше 250 представлених в каталозі брендів);

  • регулярні акції та розпродажі (понад 100 акційних пропозицій по самим різним позиціям щодня);

  • вибір способу оплати (готівкою, післяплатою, банківською картою);

  • оперативна доставка в будь-який регіон України;

  • інформування про персональні знижки і розпродажі постійних клієнтів магазину.

Наші клієнти завжди можуть розраховувати на докладну консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з асортиментом, характеристиками товару, оплатою або доставкою.

Інтернет-шопінг з Prostor.ua - це дивно просто і максимально вигідно.