-
Купуючи косметику, особливо доглядову, ми очікуємо wow-ефекту. Але користь приносить не бренд, пакування чи ціна, а саме склад. Адже кожен інгредієнт у складі виконує свою функцію і для твоєї шкіри він може бути корисним, або не дуже.
-
Зараз найпопулярнішими компонентами у доглядовій косметиці є гіалуронова кислота, вітамін С, ретинол та центелла азійська (cica). Ніколи не чула про останню і хочеш дізнатись більше? Розповідаємо про те, що таке косметика з cica та чому вона така популярна
-
З приходом весни хочеться легкості та свіжості у всьому. Не виняток й харчування. Тому саме час додати у раціон більше корисних овочів та фруктів. Яких? Розповідаємо прямо зараз.
-
Шкіра обличчя завжди потребує допомоги: очищення, тонізація, зволоження, живлення, відновлення, омолодження – все це необхідні етапи для збереження краси та здоров’я шкіри. Після 25, а іноді й раніше, доглядові косметичні засоби стають обов’язковою частиною щоденної б’юті-рутини. Для того, щоб догляд приніс результат, потрібно вибирати не лише якісні косметичні засоби, а й дотримуватись їхнього гармонійного комбінування.
-
На полицях магазинів з’являється все більше різних гаджетів для догляду за обличчям, тілом та волоссям. І не дивно, адже самих косметичних засобів часто недостатньо, а похід до косметолога потребує часу та коштів. Сьогодні вже складно уявити щоденну б’юті-рутину без масажного ролера чи очищення шкіри без силіконових щіток. Ці помічники постійно вдосконалюються та роблять наше життя простішим.
-
А ти знала, що до складу мембран клітин входять кераміди? Кераміди належать до групи ліпідів і є основним будівельним матеріалом для формування мембрани. Також вони відіграють важливу роль у збереженні структури шкіри та її захисних функцій. Крім того, вони забезпечують утримання вологи та захищають від негативного впливу довкілля, зокрема ультрафіолету. Тому й не дивно, що вони є у складі багатьох доглядових засобів для шкіри.
-
Вибір засобу для прання — справа не легка. Адже потрібно враховувати спосіб прання, особливості тканин та індивідуальні уподобання. Розберімося, який засіб краще вибрати, чи, можливо, варто використовувати всі три у різних випадках.
-
Догляд за волоссям – це не лише правильно підібрані косметичні продукти, а й аксесуари. Одним з таких є щітка. Її ми використовуємо щоденно, а іноді й кілька разів на день. Та чи часто ми задумуємось, як цей аксесуар впливає на волосся та шкіру голови?
-
Патчі – справжній тренд останніх кількох років у сфері краси та догляду за шкірою. У їхньому складі міститься велика кількість активних інгредієнтів, які діють локально та ефективно. Часто саме цей косметичний продукт використовують для досягнення миттєвого ефекту, наприклад, зволожити шкіру чи зняти набряк. В асортименті магазинів косметики можна знайти патчі для зони навколо очей, губ, шиї та навіть проти висипань.
-
Наші стопи потребують дбайливого щоденного догляду, бо зазнають найбільшого навантаження та контактують з різними поверхнями. Проте часто ми про них забуваємо або доглядаємо недостатньо добре. З часом виникають проблеми, такі як: сухість, натоптні, тріщини, мозолі, неприємний запах, грибок, бактеріальні інфекції. Щоб цього уникнути, просто додай догляд за стопами в список щоденних б’юті-рутин. А секретами догляду ми з тобою поділимось.
-
Початок весни можна трактувати по-різному, але у багатьох він асоціюється саме з виходом з «зимової сплячки». І це не дивно! Адже навколо все оживає та розквітає, а у повітрі пахне легкістю та теплом. Цікаво дізнатись, що зірки підготували для тебе на цей період?
-
Весна – період змін не лише у природі, а й у твоїй косметичці. Адже після пересушеного повітря й різких перепадів температури шкіра потребує відновлення та підготовки до теплого сезону. У цей період краще використовувати легші текстури, які швидко та глибоко проникатимуть в дерму та засоби, збагачені амінокислотами, вітамінами та антиоксидантами. Розповідаємо, на яку доглядову косметику варто звернути увагу навесні.
-
Краса, здоров'я та стрес взаємопов'язані. Краса є показником здоров'я, оскільки здорова людина зазвичай має здорову шкіру, волосся та нігті. Однак стрес може вплинути на здоров'я шкіри та спричинити появу висипів, сухості, випадіння волосся та інших проблем. Також, стрес є причиною проблеми зі сном, що теж впливає на зовнішній вигляд і загальний стан здоров'я. Але що ж робити, коли наше життя щоденно супроводжують великі та маленькі стреси? Сьогодні поговоримо про збереження здоров’я та краси в умовах хронічного стресу.
-
Суха олія — косметичний продукт для шкіри та волосся, який своєю назвою може спершу збити з пантелику. Але не поспішай робити висновки, бо слово «суха» у назві — не про текстуру, а про властивості продукту при контакті зі шкірою. Розповідаємо детальніше про переваги, види та способи використання такої косметичної олії.
-
Здоровий раціон без перекусів неможливий. Вони допомагають нам залишатися в тонусі між основними прийманнями їжі. Під час вибору перекусу важливо, щоб він не перевантажував шлунок та мав достатню кількість поживних речовин.
-
У кожного з нас свій темп та режим життя. Статистика показує, що доросле населення нашої планети все більше працює і все менше рухається. Більшість людей працюють, не виходячи з дому. Але як це впливає на наше здоров’я та красу?
-
На перший погляд, здається, що професійна косметика для догляду за волоссям — це лише красивіша упаковка та «смачніший» аромат, ніж у продуктів з мас-маркету. Але чи дійсно на цих двох пунктах відмінності й закінчуються?
-
Якісні доглядові засоби у косметичці – це запорука збереження здоров’я, краси та молодості шкіри. Але що робити, якщо для вирішення потреб шкіри, потрібно надто багато самостійних продуктів? Тут на допомогу і приходять smart-засоби. Про них сьогодні й поговоримо.
-
Ідеальна шкіра обличчя – мрія кожної з нас, але для цього варто дотримуватись всіх етапів щоденного догляду, питного режиму та використовувати лише якісні косметичні засоби. Сьогодні поговоримо про відлущування шкіри.
-
Миття посуду — щоденна рутина, з якою тим чи іншим чином стикається кожен з нас. Звичайно, зараз дуже популярні посудомийні машини, які полегшують життя багатьом людям, але сьогодні ми поговоримо саме про ручне миття посуду.