Безкоштовна доставка в точки видачі!

Господарське мило

8 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Господарське мило – універсальний миючий засіб

Сьогодні важко уявити собі прибирання будинку чи прання білизни без застосування хімічних речовин та господарського мила, що використовується у побуті не один десяток років. Побутова хімія значно полегшує нам життя та економить час. Незважаючи на те, що в даний час прилавки магазинів заповнені різними косметичними, а також миючими засобами, багато господинь все одно воліють перевірений варіант - мило. Все тому, що воно має низку переваг перед іншими засобами побутової хімії. Мило застосовується для вирішення багатьох проблем у побуті, а також можливе його використання на різних видах виробництва.

Які особливості господарського мила?

Цей миючий засіб поєднує кілька видів жирних кислот. Насичені (пальмітинова, лауринова, стеаринова) та ненасичені (лінолева, ліноленова, олеїнова) кислоти.

Температура їхнього плавлення коливається в межах 45-70 градусів за Цельсієм. Пальмітінова кислота, яка входить до складу господарського мила, має функцію підтримки продукту у твердому стані та відповідає за піноутворення.

Стеарін допомагає підвищити миючі властивості у теплій воді. Якщо в милі занадто багато пальмітіну та стеарину, властивості мила будуть меншими, ніж потрібно. Щоб мило не набухало та замочувалося в холодній воді, воно виготовлене з використанням лауринової кислоти. Часто до складу мила входять жири морських жителів.

Які переваги господарського мила?

Серед основних переваг:

  • Господарське мило виробляється із натуральної високоякісної сировини природного походження. Мило якісно стирає в гарячій та холодній воді, чудово відмиває застарілі брудні плями, воно незамінне для прання повсякденного та робочого одягу.
  • Господарське мило – екологічно чистий продукт, нешкідливий для людини. Тому його рекомендують для прання дитячих речей, що виправдано через його гіпоалергенність.
  • Це миючий засіб побутової хімії, в якому натуральний склад не надає шкідливого впливу на шкіру рук. Воно легко наноситься безпосередньо на місце забруднення, видаляє жир, плями та стійкі запахи, особливо з дитячого одягу.
  • Є незамінним засобом для комплексного збирання – ефективно усуває забруднення на будь-яких поверхнях (двері, підлога, раковини, кахель, кухня та ванна кімната). Економно витрачається.

Де купити мило господарське за вигідними цінами?

Ні для кого не секрет, що справжніми помічниками господарок є всілякі господарські товари для дому, купити які ви можете в магазині товарів для дому. Господарське мило – чудовий засіб для прання забруднених речей. Відрізняється вмістом жирних кислот, кількість яких вказано на бруску. Домогосподарки поважають його за його порівняно невисоку вартість, а також чудові миючі властивості.

Купити мило господарське пропонує інтернет-магазин PROSTOR. Високий вміст жирних кислот, вказаний у відсотковому співвідношенні, створює густу піну і підвищує миючу здатність мила. Каталог містить продукцію українського виробника Друг, Sila. Мило спеціально призначене для прання стійких, застарілих плям, що важко виводяться з одягу.

Відрізняється твердістю, не розмокає. Не залишає після прання сторонніх запахів за рахунок відсутності ароматизованих добавок, м'яких для шкіри рук. Ціна господарського мила відповідає його якості. Один із головних показників – це повна відповідність вимогам ГОСТу. А також доведені багаторічними дослідженнями гіпоалергенність та безпека мила для здоров'я людини.