Безкоштовна доставка в точки видачі!

Посуд і кухонне приладдя

Позиції 1-24 з 89

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Кухонне приладдя і посуд для будинку: що вибрати

На те, наскільки комфортним буде життя людини, впливають посуд і кухонне приладдя,які використовуються для приготування їжі. Гарна посуд відповідає 3 критеріям: тривалий період експлуатації, міцність, привабливий дизайн. 

Пластикові стакани

Це одноразовий посуд, яка виробляється з різних видів пластику: 

  1. PP - склянки з даного матеріалу підходять для гарячих, холодних напоїв. Використовувати можна при температурі від мінус 20 до плюс 110 градусів. Найбільша тривалість температурного впливу в плюс 100 градусів - 1 година. Обсяг таких склянок становить 50-500 мл. 
  2. PET - в стакани з цього матеріалу можна наливати газовану воду, холодні напої, морозиво, каву і чай, температура яких не більше плюс 70 градусів. При більшій температурі стакан може втратити форму,викликати опік шкіри. Обсяг посуду з PET - не більше 600 мл. Такі склянки можуть включати в себе кришки, роздільники, тому їх можна застосовувати для складових десертів. 
  3. PS - кухонний посуд з подібного пластика є жорсткою, не схильна до згинання. Її нерідко застосовують в залізничному транспорті, літаках. Небажано наливати в стакани з PS напої, температура яких перевищує плюс 70 градусів. 

Термокружки

Призначені для підтримки необхідної температури напою. Обсяг подібних кухонного приладдя становить 400-500 мл. Розмір посуду оптимальний для установки в підсклянник машини. Температура підтримується завдяки багатошаровим стінок і герметично закривається кришці. 

Є термокружки, що включають в себе покриття проти ковзання. Такий посуд зручно утримувати в руках. Вакуумні пробки з гумою запобігають проливання чаю або кави, які тривалий час підтримують тепло. Якщо купити недорого термокружку, можна буде зберігати початкову температуру напоїв протягом 5-6 ч. Чай і кава залишатимуться теплими близько 8 годин. 

Френч-преси

Френч-прес являє собою кухонну приналежність для заварювання напоїв. Перше таке пристрій, виготовлений у Франції, було більш простий варіацією сьогоднішнього кави-преса. Фільтруючий елемент з металу або марлі прикріплювався до стрижня, який потрібно було продавлювати крізь нагріту воду і кавові зерна. 

Випускаються сьогодні френч-преси мають демократичну ціну,являють собою неширокий циліндр (скляний або пластиковий). Ємність закривається кришкою з металу або пластику. Поршень щільно прилягає до стінок циліндра. Фільтруючий елемент виготовлений зі сталі або нейлону. 

Потрібно купувати френч-прес, який відповідає перерахованим нижче критеріям: 

  • всі частини надійно прилягають один до одного, формуючи єдину конструкцію; 
  • ємність зроблена зі скла, стійкого до температурного впливу; 
  • поршень виготовлений з нержавіючої сталі або стійкого до ударної дії пластика без запаху; 
  • на кришці і ручці є накладка з матеріалу з малою теплопровідністю. 

Для заварювання кави в такому пристрої можна використовувати будь-які сорти, але помел повинен бути грубим. В такому випадку зерна передадуть напою максимум корисних елементів, які роблять каву смачним і ароматним, а фільтруючий елемент не буде засмічуватися гущею. 

Купити кухонний посуд можна в інтернет-магазині Prostor. В асортименті можна знайти посуд і кухонне приладдя, які стануть в нагоді в будь-якому будинку. Продаються одноразовий посуд, термокружки,столові прибори. Доставка замовлених виробів здійснюється в найкоротші терміни.