Безкоштовна доставка в точки видачі!

Тампони

Позиції 1-24 з 28

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Нюанси використання тампонів

Немає засобу гігієни, що викликає більше суперечок, ніж тампони. Одні жінки вдаються до використання постійно, інші ж наполягають на тому, що вони викликають дискомфорт і навіть проблеми зі здоров'ям. Але істина – посередині. Якщо тампони правильно вибирати і грамотно ними користуватися, то складно вигадати засіб, що приносить більше комфортних відчуттів у критичні дні. Але несвідомий вибір і ставлення « абияк » до використання цього гігієнічного засобу може принести реальні проблеми.

Основні позитивні моменти

У непрості періоди менструацій звичний ритм жінки може зазнати суттєвих змін. Особливо це впливає на активний спосіб життя жінок, який доводиться коригувати. І цей момент викликає роздратування. У такому разі купити тампони – правильний вихід зі становища, бо:

  • Йдуть обмеження на заняття спортом, навіть пов'язаним із водою.
  • Немає проблем, незручностей та дискомфорту на пляжі – предмет гігієни непомітний у будь-якому купальнику.
  • Тампон можна сховати в невелику косметичку та утилізувати після зміни через компактний розмір.
  • Немає навіть натяк на неприємний запах і не виникає подразнень, які можуть викликати прокладки.
  • Асортимент зараз такий великий, що можна організувати цілий інтернет-магазин тампонів. Легко підібрати варіант на різні випадки.
  • За допомогою цього предмета можна досягти високого рівня гігієни, що відкриває можливість носити будь-яку білизну.
  • Правильно підібраними тампонами можна користуватися практично в будь-якому віці.
  • Купити тампони за ціною, яка вас зацікавить можна в онлайн-магазині або аптеці.

Моменти, які потрібно врахувати

Всі ці якості повноцінно розкриють себе лише у разі дотримання певних умов. Основне - здійснювати вибір відповідно до потреб, адже якщо при невеликих виділеннях використовувати тампони з високою поглинанням, варто очікувати неприємних відчуттів.

Важливою є і техніка введення тампона. Дівчата не наважуються придбати ці засоби гігієни у зв'язку з тим, що необхідно «набити руку», а це не з першого разу. Але тут головне – уважно вивчити інструкцію, яка є навіть у невеликій упаковці. Або просто попередньо вивчіть інформацію, яка широко представлена на відповідних інтернет-ресурсах.

Також не варто використовувати тампони, якщо мають місце медичні протипоказання. (Наприклад, запальні процеси). У разі не завадить консультація гінеколога.

І найголовніша умова, за якої використання тампонів залишить лише позитивні враження - їх своєчасна заміна, не рідше одного разу за 8 годин або за потребою.

Як підбирати тампони

Можна придбати тампони в інтернет-магазині чи аптеці з доставкою. Головна умова – вибрати перевіреного продавця та бренд, адже засоби гігієни не мають на увазі недбалого ставлення та непотрібних експериментів.

У магазині PROSTOR можна знайти відповідний товар найвідоміших марок, як якого не виникає сумніву.

Залишиться тільки підібрати правильний розмір і рівень поглинання. Це може бути варіант Mini для невеликих виділень на початку і в кінці критичних днів, Normal для середини, Super і Super Plus при передбачуваних фізичних навантаженнях і нічному використанні.

Пристосування повністю виправдовують своє призначення, сертифіковані, герметично запаковані – а це основні показники, на які треба звертати увагу при покупці.