Безкоштовна доставка в точки видачі!

Аксесуари для макіяжу

Позиції 1-24 з 104

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Аксесуари для макіяжу: призначення і тонкощі вибору

Сьогодні правила візажу дозволяють наносити б'юті-засоби за допомогою спонжів або пальців, однак без наявності якісних аксесуарів для макіяжу не обійтися. Чому?

Різновидів кистей для макіяжу існує дуже багато. Вони відрізняються за матеріалом, формою, розміром, призначенням, ціною.Знаючи основні правила, можна навчитися грамотно володіти професійними інструментами і мистецтвом макіяжу. Багато техніки, в тому числі популярний сьогодні контурінг, не вийде освоїти без правильного набору пензликів. 

Аксесуари для макіяжу в інтернет-магазині: призначення і види

Кисті класифікуються за кількома критеріями. Основний з них - зони особи, на яких їх рекомендують використовувати (щоки, очі, губи, брови). Також аксесуари ділять на натуральні і штучні. Перші добре працюють з сухою косметикою,другі необхідні для розтушовування кремових і рідких текстур.

Скільки кистей для нанесення тональних засобів входять в базовий набір візажиста?

  • Плоска синтетична. Призначена для нанесення тонального крему. З її допомогою засіб можна розподілити тонким шаром.
  • Маленька синтетична. Використовується з консілером - щільним і складно розтушовувати. Допомагає замаскувати невеликі дефекти.
  • Широка натуральна. Набирає пудровие текстури.
  • Невелика натуральна зі скошеним краєм. Потрібна для нанесення сухих рум'ян на щоки, вилиці.
  • Синтетична для м'яких рум'ян і хайлайтера. Не вбирає кремові текстури.
  • Плоска широка. Підходить для розтушовування сухих сіро-коричневих пудрових рум'ян. Допоможе виділити лінію скул, загострити підборіддя, звузити краю носа.
  • Кабукі. М'яка, з безліччю ворсинок і круглим зрізом. Ніжно розподіляє пудровие текстури, часто використовується візажистами при роботі з бронзерамі.

Пензлика для тіней потрібні для нанесення і розтушовування. Окремий вид - тонкий інструмент-підводка. Від інтенсивності натиску залежить ширина стрілок. Пухнаста кисть дозволяє створити важку димчасту растушевку, граючи з квітами.

Щіточки для брів - must-have в косметичці кожної дівчини, оскільки сьогодні в моді широкі, промальовані брови. Кисть для губ середньої ширини розподіляє помаду рівномірно по губах. Якісний інструмент повинен бути чіткої форми, з щільним ворсом. При його наявності не потрібен олівець.

Що ще можна сказати про кистях?

Щітки для консілера можуть володіти комбінованою щетиною. Такі екземпляри більш пухнасті, що покращує растушевку. Також із засобом впорається закруглена кисть з натурального ворсу, проте з нею витрата консілера буде більше.

Плоскі віялові кисті з мінімальною кількістю волосків відмінно розподіляють пудровий хайлайтер. Шар вийде дуже тонким, що створить ефект підсвічується шкіри.

Купити аксесуари для макіяжу недорого можна в інтернет-магазині товарів краси та догляду PROSTOR. Менеджер допоможе зробити правильний вибір серед широкого асортименту.Доставка працює по Україні.