Безкоштовна доставка в точки видачі!

Найпоширеніші запитання

Де я можу забрати своє замовлення?
Доставка замовлень здійснюється перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Своє замовлення ви зможете забрати за адресою, яку вказали під час оформлення замовлення. Більш детальна інформація стосовно адреси відділення знаходиться на сайті перевізника.
Коли я отримаю замовлення?
Відправлення замовлень з нашого складу відбувається на наступний день після оформлення. Терміни залежать від перевізника та способу доставки, який ви вибрали. В середньому замовлення доставляються протягом 2-5 робочих днів. Увага! Якщо замовлення знаходиться у перевізника 5 робочих днів, воно відправляється назад відправнику.
Як повернути товар?
Поверненню підлягає товар, який не входить до списку товарів належної якості, які не підлягають поверненню, якщо вони не задовольняють споживача протягом 14 днів з моменту отримання. Товар разом із заявою встановленого зразка (яку можна знайти за посиланням Шаблон заяви на повернення ) необхідно надіслати на адресу: м. Дніпро, вул. Ударників, 27. Юридична особа: ТОВ «НУМІС», код ЄДРПОУ - 44762781 Отримувач: Проценко Тетяна Телефон: +38 067 557 71 20
Якими перевізниками ви здійснюєте відправлення?
Наразі ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. При оформленні замовлення ви можете вибрати перевізника, яким ми здійснимо відправлення вашого замовлення.
Скільки коштує доставка?
Вартість доставки розраховується самим перевізником і може змінюватись.
Як я можу сплатити замовлення?
У нас є два способи оплати замовлень: 1. Онлайн оплата – переказ 100% суми замовлення на сайті карткою Visa/MasterCard через LiqPay. 2. Післяплата – під час отримання замовлення. Важливо! Будь ласка, враховуйте комісію перевізника під час замовлення з післяплатою. Вартість послуги «Післяплата» на Новій Пошті становить 20 грн + 2% від суми замовлення, на Укрпошті 20 грн + 1% від суми замовлення.
https://prostor.ua/