Безкоштовна доставка в точки видачі!

Декоративна косметика для обличчя

Позиції 1-24 з 406

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Косметика для макіяжу обличчя: правильний арсенал красунь

Дотримання рекомендацій професіоналів і правильно підібрана косметика для макіяжу обличчя допоможе підкреслити красу, завжди виглядати доглянуто і свіжо. Якісні кошти - це грамотна інвестиція у власну зовнішність. І важливо завжди поповнювати свою косметичку незамінними елементами.

Макіяж, косметика – для кожної жінки це звичні слова. Але з чого все починалося? Звідки пішла тенденція фарбуватись?

Декоративна косметика для обличчя: копієм глибше

Ще у Стародавньому Єгипті жінки почали надавати особливої ролі своєї зовнішності. Тоді брови та вії підводили сажею, губи – червоною глиною, за допомогою соку ірису рум'янили вилиці, а крокодил послід використовували для відбілювання шкіри. Так хотіли жінки підкреслити красу, виділитися, стати яскравими!

І лише після 17 століття в побуті почали з'являтися звичні нам креми, пудра, мазі. А у 20 столітті сформувалася окремий напрямок – косметологія, яка об'єднала у собі знання в галузі хімії, медицини. Візажисты почали працювати з професійними засобами декоративної косметики для обличчя, тоді це був переважно грим. А сьогодні вона доступна до придбання будь-якій дівчині – достатньо мати мінімальні знання та навички, щоб створювати потрібні образи.

Must-have набір: готуємо основу

Існує, так би мовити, базовий набір декоративної косметики, який дозволить у комплексі з доглядовими засобами наголосити на природній красі, приховати недоліки, дефекти шкіри. Отже, знадобляться:

 • База під макіяж. Існує кілька різновидів, спрямованих на вирішення різних проблем (інтенсивне зволоження, матування проблемних ділянок, усунення нездорового кольору обличчя, маскування дефектів).
 • Тональний крем. Важливо правильно підібрати тон та структуру. Наприклад, є щільний засіб (для вечірніх заходів, фотосесій тощо) та легкий, напівпрозорий – щодня.
 • Консилер. Цей маскуючий засіб навколо очей, який дозволить приховати наслідки втоми, недосипає.
 • Пудра. Нехай у косметичці буде відразу 2 види – криюча та фінішна.
 • Рум'яна. Потрібні навіть тим, хто рідко користується тональними засобами. На добре справляються з функцією скульптурування, підкреслюють виразність характеристик обличчя, освіжають, завершують образ. Краще віддавати перевагу не надто пігментованим варіантам - нашаровування до потрібного відтінку краще, ніж розтушовування.
 • Коректори, хайлайтери. Допомагають підкреслити природні риси, які після нанесення тонального крему бази трохи згладжуються. Гра світла та тіні – потужний інструмент у руках дівчини.

Магазин декоративної косметики для обличчя: все для брів, очей, губ

Від форми та кольору брів залежить, яким буде погляд. Що знадобиться з косметичних засобів, безпосередньо пов'язане з вихідними даними та бажаним результатом. При густих і темних бровах достатньо зупинити вибір на безбарвному гелі, що фіксує, а ось зі світлими доведеться попрацювати. Щоб підкреслити, додати виразності можуть знадобитися:

 • фломастери, олівці (потрібні для натурального фінішу, промальовування волосків);
 • тіні (дозволяють виконувати м'який фініш);
 • помади (для графічного фінішу).

Потрібно приділяти увагу промальовування очей. В даному випадку потрібно купити косметику для макіяжу обличчя:

 • олівці та підведення;
 • тіні для повік;
 • туш;
 • праймер для тіней.

Добре мати в косметичці як базові відтінки, так і розширені версії (йдеться як про палетку тіней, так і про підводки, туші і т.д.). Потрібні нейтральні блиски для губ, помади відтінку нюду, а також яскравіше - придатні до вашого кольоротипу. Не забудьте про набір пензлів для макіяжу – для кожного засобу призначається своя.

Вся необхідна декоративна косметика для обличчя в інтернет-магазині PROSTOR представлена широкою різноманітністю. Розібратися у каталозі колекцій, особливостях товару допоможуть менеджери. Обов'язково слідкуйте за новинками та цікавими пропозиціями – тоді зможете придбати якісні професійні засоби та аксесуари світових брендів за вигідною ціною.