Безкоштовна доставка в точки видачі!

Засоби для чищення труб

5 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засоби для чищення труб: швидке вирішення проблеми

Очистити зливну систему допоможе засіб для прочищення труб, головне правильно вибрати склад і дотримуватись інструкції щодо застосування. Препарат усуне пробку, що виникла, і розчинить жир, поверхня очиститься і відновиться прохідність труб. Асортименти продукції представлені в магазинах побутової хімії. Щоб визначити, які засоби для прочищення труб купити, потрібно розібратися як діє речовина і що спричинило засмічення системи.

Що засмічує каналізацію?

Перед тим, як купити засіб для чищення труб, потрібно визначити причину засмічення.

Некоректне використання каналізації. З різних причин у систему можуть потрапити нерозчинні предмети: папір, ганчірка, поліетилен тощо.

Накопичення побутових відходів. На ґратах зливу не завжди затримується волосся, шматочки мила, жир. На внутрішній поверхні накопичуються відкладення. Діаметр труб звужується, що уповільнює відтік води.

Корозія. На внутрішній поверхні металевої труби утворюється іржа, де затримуються дрібні частинки.

Порушення будівельних норм. За будь-яких помилок, допущених при проектуванні або будівництві, погіршується відтік води.

Застосування засобів для очищення труб

Хімічні склади використовують для усунення накопичених відкладень. Засіб для чищення труб від засоров великими предметами не допоможе. У таких випадках потрібна допомога сантехніків та спеціальні пристрої.

 

Якщо допущені помилки при будівництві або металеві труби пошкоджені корозією, потрібно буде замінити всю систему. Побутова хімія частково покращить відтік води, але проблему не вирішить.

Доступна ціна на засіб для очищення труб дозволяє використовувати його для профілактики засмічення. Склад розчиняє жир, що запобігає утворенню нальоту і не ускладнює водовідведення.

Види засобів для чищення труб

Класифікуються хімічні склади за діючою речовиною та формою випуску.

Основні групи

  • лужні швидко розчиняють жир, рекомендуються для очищення зливу на кухні;
  • кислотні – розчиняють залишки мила та волосся, краще купувати для ванної;
  • універсальні – рекомендується для очищення загальної труби каналізації, коли складно визначити внаслідок чого утворився засмічення.

Щоб швидко усунути проблему, при виборі необхідно враховувати призначення хімзасобу.

Форма випуску

Засіб для чищення каналізаційних труб буває:

  • рідке;
  • гелеподібне;
  • сипуче (гранули, порошок).

Рідина заповнює простір, проникаючи у всі вигини. Розчин вбирається в жировий шар і швидко розчиняє його. До складу рідини входять агресивні речовини, здатні зіпсувати поверхню емалі та кераміки. При використанні складу необхідно суворо дотримуватись інструкції.

Гелеподібні хімічні засоби покривають плівкою наліт. Речовина розщеплює накопичення на дрібні частинки, що опускаються у трубопровід. Гель добре розчиняє жир, мило, волосся. У складі відсутні агресивні компоненти, тому можна використовувати засіб для очищення пластикових труб.

Сипучі засоби зручні у зберіганні та використанні. Вони рівномірно покривають поверхню, що очищається, підходять для труб з будь-якого матеріалу. Гранули від порошкових складів відрізняються більшою концентрацією активних компонентів, тому при використанні необхідно дотримуватися дозування.

Різноманітність продукції в магазині PROSTOR дозволяє придбати засоби для прочищення труб з будь-якого матеріалу та швидко відновити функціональність системи. Форма випуску не впливає на властивості, якими мають засоби для чищення. Вона позначається зручності використання.