Безкоштовна доставка в точки видачі!

Пральні порошки

Позиції 1-24 з 61

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Порошок для прання - перевірений часом спосіб позбавлення від найскладніших забруднень

Протягом багатьох років пральний порошок вважався єдино вірним рішенням, коли справа стосувалася прання одягу. Сучасні засоби стали куди більш універсальними, а нова гранульована формула справляється з найскладнішими типами забруднень. Сьогодні кожен здатний купити в інтернеті і замовити доставку будь-якої суміші, але часто заважає визначитися великий вибір продукції. Тому пропонується ближче познайомитися з класичним засобом для прання.

Що з себе являє порошок для прання

Порошкоподібні пральні засоби являють собою суху суміш на основі синтетичних компонентів. Практично кожен пральний порошок в Україні має в складі поверхнево-активні речовини. Вони в значній мірі підвищують якість прання, але при цьому здатні несприятливо впливають на організм людини. Також, для підвищення ефективності, в миючих продуктах присутні фосфати. Їх головне завдання - пом'якшення жорсткості води і запобігання утворенню накипу на нагрівальних елементах пральних машин. При цьому вони теж вважаються шкідливими для людського здоров'я і можуть викликати алергічну реакцію.

Практично будь-який пральний порошок має характерний аромат. У світі ходить поширена помилка, ніби чим яскравіше відтінок аромату у суміші - тим ефективніше засіб. Насправді ситуація зворотна: високоякісні порошки в магазинах мають слабкий запах, тому як створюються згідно з усіма правилами та вимогами вищих інстанцій.

Різновиди пральних порошків

Сучасний ринок побутової хімії рясніє різноманітністю продукції для прання одягу. Сьогодні можна купити пральний порошок недорого, але він буде гідно справлятися з забрудненнями на будь-якому типі трикотажних виробів. У більшості випадків сухі суміші розрізняються залежно від призначення:

  • Для автоматичних пральних машинок.
  • Для напів-автоматизованих приладів активаторного типу.
  • Для ручного способу прання (відмінно піняться, через що не підходять для автоматичних машин).

Також в каталозі інтернет-магазинів зазвичай присутні кілька видів пральних порошків спеціального призначення, призначених для різних типів тканинних волокон:

  • Для делікатного прання - шовкові, вовняні і деякі типи синтетичних волокон.
  • Для речей з натуральних матеріалів - лляні та бавовняні тканини. Також такі порошки підходять для прання ковдр і подушок.
  • Універсальні суміші - вигідний в плані ціни порошок, який підходить для будь-якого типу матеріалів, незалежно від походження і кольору. Їх недоліком при цьому вважається ефективність, яка залежить від конкретного випадку.

Крім цього, сьогодні можна пральний порошок купити в Україні спеціально для дітей. Такі суміші гіпоалергенні і не мають в складі хімічних сполук з різким запахом.

Яким повинен бути хороший порошок для прання

На тлі появи нових засобів для чищення господині частенько задаються подібними питаннями. Ідеальним варіантом вважається використання сухих сумішей разом з підсилювачами у вигляді ополіскувачів, кондиціонерів, гелів і засобів для виведення плям. Це також діє і в зворотному напрямку. Незважаючи на те, що на пральний порошок ціна не така велика, - в його складі знаходяться поверхнево-активні речовини, які справляються зі складними типами забруднень.

Для білих речей, найвірнішим варіантом буде купити пральний порошок з відбілювачем, який до того ж добре справляється з самими проблемними забрудненнями. У складі такої суміші знаходиться оптичний відбілювач, здатний створювати ілюзію білосніжного покриття. А весь секрет у тому, що до складу порошку додається люмінесцентний барвник.