Безкоштовна доставка в точки видачі!

Косметика для зволоження шкіри обличчя

Позиції 1-24 з 283

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Засоби для зволоження обличчя: індивідуальний підхід до вибору

Якісні, ефективні засоби для зволоження обличчя потрібні не тільки сухій шкірі, а й зневодненому епідермісу будь-якого типу. Тимчасовий стан, спричинений дефіцитом вологи, не є серйозною проблемою, але потребує регулярного догляду.

Засоби для зволоження шкіри обличчя: кому потрібні

Основною причиною зневоднення є неправильний догляд. Найпоширеніша помилка – перестаратися в боротьбі з жирним блиском, застосовуючи косметичні засоби на основі спирту, або активно застосовувати засоби для харчування шкіри обличчя на олійній основі. Як результат – забиті пори, запалення та почервоніння, тоді як дерма просто потребує зволоження. Дерматологи наводять список основних відмінностей зневодненої шкіри від сухої:

  • підвищений вміст вологи, а чи не жиру;
  • пори можуть бути як помітні, так і ні;
  • поверхня - блискуча, рідко матова;
  • схильність до появи вугрів та акне.

Два типи шкіри часто плутають, оскільки для них характерно лущення, почуття стягнутості, тенденція до раннього розвитку зморшок, чутливість до зміни погоди.

Зволожуючі засоби для обличчя: види

Незалежно від схильності шкіри до сухості зволоження є основним етапом догляду. Отримуючи необхідну кількість вологи, вона виглядає гладкою, підтягнутою та молодою. Тональний крем та пудра лягають на таку шкіру рівномірно. Які засоби відносяться до категорії зволожуючих?

  • Тоніки. Застосовуються у складі комплексної терапії з вологонасичення. Мають легку текстуру і відмінно підійдуть для спекотної пори року.
  • Гель. Створюючи на обличчі жирну плівку, тримає вологу зсередини. Не містить жирових добавок. З мінусів – відчуття стягнутості на сухій шкірі.
  • Емульсія. Діє за принципом "олії у воді" - вода випаровується, а жирні кислоти утворюють тонку плівку і не дають волозі на поверхні випаруватися. Засіб не підходить власницям жирної шкіри, оскільки здатний збільшити виділення шкірного сала.
  • Молочко. Нагадує емульсію, але містить більший відсоток води. Універсально підходить для всіх типів шкіри.
  • Маски. Рекомендується використовувати 2-3 рази на тиждень (залежно від ситуації), глибоко зволожують шкіру та миттєво надають їй свіжості та м'якості. Бувають гелеві, кремові, водоростеві, глиняні та ін.

Зволожуючі засоби для шкіри обличчя: склад

Завдання базових компонентів, що входять до складу кремів – зволожувати та «запечатувати» вологу в клітинах, зберігаючи її запас у дермі. За першу функцію відповідають гіалуронова кислота, гліцерин, алое віра, сечовина, пептиди. Вологу утримують какао-масло, прополіс, антиоксиданти, мінеральні олії.

Уникайте продуктів, що містять штучний віск, вазелін та ланолін. Вони забивають пори та не дають шкірі «дихати».

При виборі правильного засобу спочатку визначтеся зі своїм типом шкіри та характерними для нього проблемами. Що потрібне кожному з них?

  • Суха шкіра. Зволоження поряд із заповненням ліпідів – процедури must-have. Уникайте пінок і гелів, віддавайте перевагу масляним сироваткам і кремам із щільною текстурою. Якщо потрібна екстрена допомога, скористайтеся термальною водою.
  • Жирній шкірі підходять засоби на водній основі: тоніки, емульсії, флюїди з переважанням компонентів-гідратів у складі. Корисні щотижневі маски на основі білої глини – вони ефективно зволожують шкіру та звужують пори.
  • Для пом'якшення комбінованого типу шкіри гарний метод мультимаскінгу, коли на різні ділянки обличчя наносяться різні маски. Т-зону глибоко пропрацюють гідратуючі гелі та флюїди, U-зону – звичайні зволожуючі креми з оліями та рослинними екстрактами.
  • Чутливу шкіру делікатно наситить вологою креми з антистресовими та заспокійливими компонентами.

Купити зволожуючий засіб можна в інтернет-магазині косметики PROSTOR. Підібрати потрібний продукт допоможуть досвідчені консультанти.