Безкоштовна доставка в точки видачі!

Гелеві капсули

Позиції 1-24 з 41

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Гель-капсули – сучасне вирішення проблем із забрудненнями

Сьогоднішнім домогосподаркам капсули для прання допомагають заощадити багато часу і сил під час прання одягу. Компактний пакетик з висококонцентрованим гелем може поєднувати в собі всі переваги порошку, кондиціонера для білизни і сильнодіючого засобу для виведення плям.

Які відмінні риси гелевих капсул для прання?

Інноваційні гель-капсули найчастіше є невеликими водорозчинними пакетиками. Це можуть бути одно-, дво- чи три-камерні пакети. При цьому на капсули для прання ціна залежить від їхнього вмісту. У більшості випадків один пакет включає відразу кілька пральних компонентів. Усередині таких капсул зазвичай міститься висококонцентрований гель із допоміжними добавками для підвищення якості прання. Найчастіше українці замовляють доставку універсальних варіантів з засобом для виведення плям, відбілювачем і сумішшю для пом'якшення трикотажних тканин.

Які є різновиди гель-капсул для прання?

Капсули для прання в Україні набирають популярності. Сьогодні господарські магазини мають в асортименті десятки типів коштів, що в основному відрізняються цільовою спрямованістю і ступенем впливу на забруднення. Умовно продукцію можна розділити на два основні різновиди:

  • Для світлих і білих речей – до складу гель-пакета входять висококонцентровані активні елементи і засоби для виведення плям. Це дозволяє швидко позбавлятися від забруднень і надавати ефекту сяйві випраному одязі.
  • Для кольорової білизни такі суміші ідеально очищають поверхню від забруднень завдяки наявності високоефективних компонентів у складі. Гель-капсула допомагає попередити вицвітання поверхні та зберегти яскравий зовнішній вигляд речей на тривалий час. Також засіб має здатність до оновлення кольору навіть під час частого прання.

Переваги використання гель-капсул для прання?

З моменту першої появи пакетиків із концентрованою рідиною всередині пройшло не так багато часу. Незважаючи на це, багато господарок вже вважають цей винахід кращим за останні кілька десятиліть.

Інноваційні капсули для прання мають низку наступних переваг перед класичними засобами:

  • Простота використання. Гель-пакет розміщується безпосередньо в барабан пральної машинки, спочатку діючи в самому епіцентрі подій.
  • Капсула здатна приносити потрібний результат за будь-якої температури. Водорозчинна оболонка розчиниться навіть у холодній воді.
  • Немає необхідності у визначенні правильного дозування. Гель пакет складається з декількох компонентів з розрахунком на 1 цикл прання.
  • Концентрований склад сумішей дозволяє справлятися із найскладнішими типами забруднень (кава, кров, вино).
  • На відміну від традиційних порошків, гель не засмічує пральну машину під час використання. До того ж деякі склади припускають наявність компонентів, що забезпечують додатковий захист барабана та інших металевих елементів.

Компактні гель-капсули з'явилися на ринку побутової хімії зовсім недавно і практично миттєво завоювали любов домогосподарок. При використанні гель-капсул підвищується ефективність прання, а також попереджається поява накипу на нагрівальних елементах пральної машини.

Сьогодні купити капсули для прання через інтернет бажають любителі заощадити час. Причому переважно це стосується чоловічої половини людства. Оптимізуйте час та кошти – замовляйте у Prostor!