Безкоштовна доставка в точки видачі!

Гігієнічні прокладки

Позиції 1-24 з 112

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Важлива роль жіночих прокладок

Зараз важко уявити, але факт залишається фактом: жіночі прокладки увійшли в життя наших мам та бабусь лише з початку 90-х років минулого сторіччя. Як жили без них? Адже жіночий організм у період критичних днів вимагає найдбайливішого й уважного ставлення.

Таких періодів за все життя в сумі набігає в середньому на вісім років, можна сміливо стверджувати, що прокладки для критичних днів - ті гігієнічні елементи, до вибору яких недозволено ставитися з зневагою.

Трішки історії

У прокладок є своя історія, точніше сказати – еволюція засобів жіночої гігієни. Хоча варто відзначити, що в давні часи дівчата були винахідливішими за своїх послідовниць із Середніх віків.

У Стародавньому Єгипті використовувався папірус, у Греції – різні тканини, у Римі – шерсть, Індії – папір. У Середньовічній Європі просто заправляли кілька верств нижніх спідниць, а Росії носили спеціальні щільні панталони.

Тому поява перших прокладок на початку ХХ століття стала справжньою подією. «Винуватцем» його стала Перша світова війна, в період якої для перев'язки ран стали використовувати целюлозну вату, яка добре вбирала кров.

Ідею цю підхопила американська компанія «Кімберлі-Кларк», яка надала можливість купити жіночі прокладки під назвою «Целюнап», що згодом випускалися під брендом «Котекс».

Цікаво, що затребуваною ця продукція стала тільки після того, як придбала скромний дизайн, що не кидається в очі. До цього моменту жінки просто соромилися її купувати.

Широке застосування прокладки отримали лише з середини ХХ століття після виходу ролика, який їх рекламував.

Які можуть бути сучасні прокладки?

Років десять тому в інтернеті та інших засобах інформації активно пропагувалась ідея про шкоду прокладок. Можливо, цьому стала тенденція використовувати велику кількість вторинної сировини та синтетики при їх виготовленні. Це зменшувало ціну прокладки, але викликало алергію, роздратування та сприяло розвитку «парникового ефекту».

Виробники дослухалися, і зараз у магазинах можна купити тільки ті вироби, в яких знайдено правильний баланс між натуральними та синтетичними матеріалами. У каталозі PROSTOR представлені відомими брендами, під якими випускається тільки якісна продукція. Її можна придбати як самостійно, так і замовити доставку за вказаною адресою.

Така різноманітність дозволяє купити прокладки на критичні дні, виходячи з їхнього періоду та особливостей організму. Будь-яка сучасна прокладка складається з:

  • Верхній шар з бавовни, мікрофібри, пористої поліетиленової сітки. Саме він відповідальний за поглинання та відчуття при носінні.
  • Середнього шару, в якому рідина накопичується, перетворюючись на своєрідний гель.
  • Нижнього шару, на якому знаходиться липучка, що кріпить прокладку до білизни. Цей шар не повинен бути дуже щільним та повністю поліетиленовим, адже він відповідає за те, щоб прокладка дозволяла тілу «дихати».
  • Бічних крилець-фіксаторів, від яких і залежить комфорт.
  • Пакування. Це достатня важлива складова у «похідних» умовах.

Декілька порад

Аптеки, магазини… легко знайти місце, де можна придбати прокладки. Головне – дотримуватися умов їх вибору та носіння.

Наприклад, дуже важливо змінювати прокладку кожні три-чотири години, не лінуючись робити це навіть уночі. Тому не варто купувати нічні прокладки для слабких виділень, розраховуючи, що одна така прокладка замінить дві-три невеликі за рахунок терміну використання.

Так само як і не варто намагатися економити, купуючи «легкі» варіанти у розпал критичних днів, бо міняти їх доведеться надто часто. А це прибирає саму «ідею» сучасної прокладки, що пропагує постійний комфорт та підвищену гігієну.