Безкоштовна доставка в точки видачі!

Пластирі

3 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Лейкопластир - надійний захист вашої шкіри

Важко уявити домашню аптечку, в якій би не знайшовся лейкопластир,який має широке поширення в сучасній медицині. Він виконує безліч функцій, одна з яких - захист ран від патологічної мікрофлори і швидке їх загоєння.

Лейкопластир: переваги використання

Серед широкого вибору різних медичних засобів, бактерицидні лейкопластири на неткані основі особливо затребувані. Вони являють собою пористі смужки на клейовий і марлевою основі, з антисептичним просоченням. Вибирати їх слід в залежності від типу пошкоджень і ділянок шкіри, на яких вони з'явилися.

Такі пластирі захищають ногу від тертя, перешкоджає попаданню вологи. Можуть використовуватися як профілактичний засіб від огрубіння шкіри. Після застосування практично не буває запальних процесів.

Велика ширина дозволяє зробити їх універсальними, так як можна вирізати пов'язки необхідної довжини. А компактний вид у вигляді котушки або смужки допоможе легко поміститися в аптечці. Серед переваг виробів варто відзначити:

  • Лейкопластир забезпечують надійну фіксацію, завдяки клейовому шару на каучуковій основі. Спеціально розроблена вбирає прокладка не прилипає до рани.
  • Завдяки своїй повітропроникності медичні пластири створюють комфортні умови для рани і шкіри навколо неї, дозволяючи шкірі «дихати».
  • Вироби не загинаються і не відклеюються в процесі використання.
  • М'який, нешкідливий матеріал,захищає шкіру від механічного тертя.
  • Користуватися пластиром легко. Досить зняти захисне покриття і притиснути смужку до шкіри.
  • Економна витрата, доступна ціна.

Медичні пластирі в широкому асортименті

Часто незручне взуття стає головною причиною появи мозолів, натоптишів в різних місцях стопи і на пальцях. Це викликає не тільки дискомфорт при ходьбі, але і псує зовнішній вигляд. Дієвий спосіб усунути такого роду новоутворення, зменшити біль і попередити потрапляння інфекції - наклеїти на пошкоджену ділянку тканинний мозольний лейкопластир.Що входять до складу компоненти знімають запалення, прискорюють процес загоєння.

Для його застосування, необхідно очистити і висушити зону пошкодження, відрізати потрібний шматок від рулону, відокремити від захисного покриття. Обережно накласти пластир на необхідне місце, не зачіпаючи його липку частину. Краще вибрати такий виріб, сформованими незалежно від лікування ще і розм'якшують огрубілу шкіру протягом усього періоду терапії.

купити пластир недорого можна в інтернет-магазині PROSTOR. На сайті представлена продукція Турецького бренду Dr.Frei у вигляді котушки і смужки. Основа лейкопластиру - спеціально оброблена бавовняна тканина, і він майже не відчувається на поверхні шкірного покриву. Триматися він може від 1 до 3 діб, тому використовується економно.

Щоб зробити замовлення, виберіть на сайті потрібні товари, помістіть їх в корзину і оформите покупку. Доставка по Україні здійснюється через компанію «Нова Пошта», у зручний для замовника час.