Безкоштовна доставка в точки видачі!

Дитячі набори косметики

8 елементи(ів)

Фільтри
Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Напередодні будь-якого свята багато батьків страждають питання, що ж подарувати принцесі, що підростає. Набори дитячої косметики стане відмінним рішенням незалежно від віку, оскільки сучасні виробники виготовляють засоби, які є абсолютно безпечними для м'якої шкіри. Крім того, такий подарунок обов'язково викличе непідробний інтерес. Напевно, багато матусь помічали, які доньки намагаються спробувати всі засоби, які знайдуть на туалетному столику. Однак використання косметики для дорослих може призвести до алергічної реакції. Щоб уникнути подібних непорозумінь, варто ознайомитись з основними правилами підбору косметичних засобів, призначених для дітей.

Варто зазначити, що у багатьох дівчаток заборони використання косметичних засобів нерідко викликають психологічні протести, образу і агресію. Головне завдання батька – це довести дитині, що вона може мати гарний вигляд і без використання таких засобів. Якщо інтерес не пропаде, то все ж таки доведеться підібрати косметику, безпечну для дитини.

У якому віці дитині можна починати використання косметики

До тих пір, поки маленькій принцесі не виповниться три роки, варто уникати використання будь-яких косметичних засобів. Крім того, не рекомендується використовувати декоративні варіанти раніше настання 14-річного віку. Навіть натуральна косметика здатна спричинити алергічну реакцію у дитини. У цьому випадку наявність сертифіката, що підтверджує безпеку, не є гарантією.

Багато косметологів стверджують, що більшість наборів, розроблених для дітей, не принесе жодних негативних наслідків. Але заради власного спокою все ж таки рекомендується детально ознайомитися зі складом. Рекомендується уникати наборів, у складі яких є синтетичні речовини, жири, похідні нафтопродуктів або синтетично виготовлений гліцерин. Також не рекомендується використовувати косметику, яка має фарбуючий ефект.

Чи існує користь від застосування

Майже кожна маленька дівчинка хоча б раз приміряла туфлі з маминого гардеробу або відчувала на собі відтінок новенької помади. З естетичної точки зору, подібна гра починає закладати основу стилю, догляду за собою, формує бажання завжди виглядати чарівно. Якщо придбати неякісну косметику, у малюка може виникнути алергія, що закладе задатки комплексу неповноцінності, з яким дуже складно боротися навіть професійним психологам. Тому багато хто залежить від ставлення самої мами, яка приймає рішення, коли доречно використовувати косметичні засоби, а коли варто відмовитися від подібної витівки. Важливо пояснити молодій красуні, що такий подарунок не варто використовувати перед тим, як піти в дитячий садок або школу. Однак у домашніх умовах такий варіант цілком доречний як гра.

Як можна використовувати косметичні набори

Коли дівчинка починає підростати, без косметики практично неможливо обійтися. Щоб не завдати шкоди здоров'ю, рекомендується використовувати кілька важливих правил:

  • Перед початком використання потрібно перевірити підібрані кошти на наявність алергічних реакцій. Для цього потрібно нанести невелику кількість засобу на зап'ясті та почекати протягом 10 хвилин. Якщо жодної побічної симптоматики не буде, можна сміливо використати подарунок за призначенням;

  • Не рекомендується використовувати щодня, навіть якщо не виникла алергія. Дитяча шкіра найбільш сприйнятлива. Також не варто носити макіяж протягом довгого часу. Краще самостійно перевірити, чи дитина змила кошти перед тим як лягати спати;

  • Щоб змити косметику, краще використовувати тепло води або кімнатної температури. Додатково можна скористатися засобом зняття макіяжу.

  • Якщо виконувати найпростіші вказівки, шкіра залишиться не тільки чистою, але й без пошкоджень.

  • Умовно косметичні засоби можна поділити на кілька категорій:

  • Мило. Також вважається косметичним засобом. У ньому можуть бути речовини, здатні викликати алергічну реакцію;

  • Для купання: гелі, піна для ванної кімнати, шампунь. Найголовніше, щоб косметика не викликала роздратування слизової або епідермісу;

  • Парфуми. Не повинен мати різкого чи мильного запаху. Найкраще підбирати такий варіант, який буде знайомий дитині з дитинства. Як правило, дитячі варіанти спеціально виконуються з пластику, щоб виключити механічні пошкодження. Консистенція найчастіше водяниста і триматиметься менше часу, ніж масляна;

  • Помада, тіні. Важливо звернути увагу на термін придатності та колірну палітру. Оптимальним варіантом стануть пастельні відтінки.

Найкраще купувати кошти від найвідоміших та перевірених брендів.

Критерії вибору

Щоб подарунок не розчарував юну модницю, варто звернути увагу на низку аспектів. Насамперед потрібно перевірити безпеку. У косметичних засобах повинно бути хімічних присадок, також важливо звернути увагу до термін придатності.

Також слід звернути увагу на вік дитини. Більшість популярних брендів вважають за краще наносити на упаковках обмеження за віком. Упаковка має бути яскравою та красивою, щоб дитина зацікавилася подарунком.